transport żywności kurierem

Dokumentacja GHP/GMP/HACCP

HACCP i GHP/GMP w gastronomii | GastroWiedza.pl

W GastroWiedza specjalizujemy się w kompleksowym opracowywaniu dokumentacji z zakresu HACCP, GHP, oraz GMP dla lokali gastronomicznych na terenie całej Polski. Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalne doradztwo, ale także przygotowanie niezbędnych dokumentów i szkoleń, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności w każdym zakładzie/lokalu gastronomicznym.

Nasze Usługi w Zakresie Bezpieczeństwa Żywności:

Opracowywanie Systemu HACCP
Wdrażamy system HACCP, obowiązkowy w Polsce dla każdego zakładu gastronomicznego. Nasze specjalistyczne podejście obejmuje kompleksową dokumentację, od ksiąg HACCP po instrukcje GHP/GMP.

Szkolenia dla Personelu
Prowadzimy szkolenia wewnętrzne dla pracowników gastronomii, zapewniając im niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa żywności oraz przepisów sanitarno-higienicznych.

Audyty i Analizy Zerowe
Przeprowadzamy audyty zerowe, pomagając zaznajomić się ze stanem sanitarno-higienicznym firmy, analizujemy procesy i procedury, identyfikując obszary do doskonalenia.

Aktualizacja Dokumentacji
Regularnie aktualizujemy dokumentację systemów jakości, dostosowując ją do zmian w technologii, procesach, normach oraz przepisach prawa, zapewniając ciągłą zgodność z wymaganiami.

Pomoc w Uzyskaniu Zezwoleń
Oferujemy wsparcie w uzyskaniu wszystkich niezbędnych zezwoleń i dokumentacji, zabezpieczając klientów przed ewentualnymi problemami z sanitarnym nadzorem (sanepid).

Nasi Specjaliści – Gwarancja Najwyższej Jakości

Nasi specjaliści posiadają certyfikaty ISO oraz udokumentowane szkolenia z prawa żywnościowego oraz systemu HACCP, co stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonanych usług.

GASTROWIEDZA – Twoje Partnerstwo w Bezpieczeństwie Żywności!

Zaufaj ekspertom GastroWiedza i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz profesjonalizmu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu gastronomicznego, dbając o wszelkie aspekty bezpieczeństwa żywnościowego.

Słowa kluczowe
dokumentacja systemu HACCP HACCP haccp ghp dokumentacja szkolenia wdrożenia weryfikacja audyt GHP, GMP

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Zadzwoń, tel.: 664-578-090 lub napisz do nas:

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!