Nasze referencje

"Z firmą GastroWiedza.pl współpracujemy nieprzerwanie od sierpnia 2015 roku. Głównym zakresem współpracy jest podnoszenie jakości oferowanych usług w naszych lokalach oraz pomoc w tworzeniu i wdrażaniu nowych koncepcji gastronomicznych. Wyrażając uznanie za sposób i jakość wykonywanych zadań rekomendujemy firmę GastroWiedza.pl jako Profesjonalnego Partnera do współpracy zarówno osobom początkującym jak i doświadczonym fachowcom z branży gastronomicznej."

Maciej Lubiak
Maczfit

"Audyty Tajemniczego Gościa zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i kompletny. Wyniki z przeprowadzonych wizyt przesyłane były terminowo a podsumowanie i analiza badania zostały opracowane kompleksowo z uwzględnieniem wszystkich aspektów. Po zakończeniu cyklu wizyt Tajemniczy Gość otrzymaliśmy kompleksowy wyniki programu. Jakość usług jaką otrzymaliśmy w pełni nas satysfakcjonuje, czego rezultatem jest kontynuowanie współpracy z firmą GastroWiedza.pl."

Marcin Koch
Bazar Kocha

"Głównym celem współpracy jest podniesienie jakości obsługi Gości w restauracjach Hoteli Warszawskich "Syrena", które skupiają w obecnej chwili trzy hotele: Polonia Palace Hotel, Hotel Metropol I Hotel MDM. Dla osiągnięcia tego celu konieczne jest profesjonalne i kreatywne doradztwo oparte na dużej znajomości, zarówno teoretycznej jak i praktycznej rynku gastronomicznego. Szczególnie cenimy fakt, iż doradztwo GastroWiedza.pl to nie tylko gotowe projekty pomysły, ale również inspiracja zmian pro klienckich w wielu obszarach naszej spółki.

Paweł Lewtak
Syrena Hotels

"GastroWiedza.pl wywiązuje się w sposób kompetentny z powierzonych prac. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzonych projektów jak również zaangażowania i łatwości współpracy. W dalszym ciągu korzystamy z usług GastroWiedza.pl aby usprawniać naszą firmę jak również podnosić kompetencje i motywację personelu."

Jolanta Radziszewska
Batida