transport żywności kurierem

Nasze referencje

Szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzane profesjonalnie. W programie szkoleń znalazły się wykłady, bloki z przydatnymi ćwiczeniami. Prowadzący Marcin Dyrda posiada bardzo duże doświadczenie nie tylko szkoleniowe, ale i z zarządzania, prowadzenia, i rozbudowywania różnych biznesów gastronomicznych w tym cateringów dietetycznych.

Marcin Grynkiewicz
Właściciel                                                                    Centrum Dobrego Smaku

Celem biznesplanu było przedstawienie opłacalności przedsięwzięcia uruchomienia kompleksu lokali gastronomicznych na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach. Biznesplan został opracowany z największą starannością, zawierał informacje o poszczególnych etapach inwestycji oraz dane i analizy finansowe określające przedsięwzięcie, opłacalność oraz oszacowanie kosztów rozpoczęcia działalności. Oceniamy bardzo pozytywnie rzetelność firmy GASTROWIEDZA sp. z o.o. i polecamy firmę jako solidnego i wiarygodnego Wykonawcę.

Norbert Henzel
Wiceprezes Zarządu                                      Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA

"Wysoka efektywność zajęć, profesjonalne podejście, przygotowanie merytoryczne oraz fachowo opracowane materiały dydaktyczne miały istotny wpływ na zadowolenie wszystkich uczestników, co wynika z wysokiej ogólnej oceny szkoleń jak również pozwoliło na wykorzystanie zdobytej wiedzy w codziennej pracy. 
Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez GASTROWIEDZA Sp. z o.o szczególnie tym, którzy poszukują solidnego, kompetentnego i wiarygodnego Partnera do współpracy."

Elżbieta Bekas
Zastępca Dyrektora                                                    Hotel Gromada Warszawa

"Z firmą GastroWiedza.pl współpracujemy nieprzerwanie od sierpnia 2015 roku. Głównym zakresem współpracy jest podnoszenie jakości oferowanych usług w naszych lokalach oraz pomoc w tworzeniu i wdrażaniu nowych koncepcji gastronomicznych. Wyrażając uznanie za sposób i jakość wykonywanych zadań rekomendujemy firmę GastroWiedza.pl jako Profesjonalnego Partnera do współpracy zarówno osobom początkującym jak i doświadczonym fachowcom z branży gastronomicznej."

Maciej Lubiak
Prezes Zarządu                                                            Maczfit Foods Sp. z o.o.

"GastroWiedza.pl wywiązuje się w sposób kompetentny z powierzonych prac. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzonych projektów jak również zaangażowania i łatwości współpracy. W dalszym ciągu korzystamy z usług GastroWiedza.pl aby usprawniać naszą firmę jak również podnosić kompetencje i motywację personelu."

Jolanta Radziszewska
Prezes Zarządu                                                          Batida Sp. z o.o.

"Głównym celem współpracy jest podniesienie jakości obsługi Gości w restauracjach Hoteli Warszawskich "Syrena", które skupiają w obecnej chwili trzy hotele: Polonia Palace Hotel, Hotel Metropol I Hotel MDM. Dla osiągnięcia tego celu konieczne jest profesjonalne i kreatywne doradztwo oparte na dużej znajomości, zarówno teoretycznej jak i praktycznej rynku gastronomicznego. Szczególnie cenimy fakt, iż doradztwo GastroWiedza.pl to nie tylko gotowe projekty pomysły, ale również inspiracja zmian pro klienckich w wielu obszarach naszej spółki.

Paweł Lewtak
Dyrektor Generalny/Członek Zarządu                  Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o.

"Szkolenie było przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny. Prowadzące wykazały się szeroką wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu GHP/GMP i systemu HACCP. Tematyka szkolenia była dobrze dobrana i ciekawie przygotowana.
Dodatkowo Pan Marcin Dyrda przed odbiorem hotelu przez Sanepid opracował oraz przeprowadził audyt wewnętrzny przygotowujący hotel do odbioru Sanepidu. Po audycie przedstawił raport, wniosków, zaleceń do prawidłowego odbioru co miało znaczący wpływ na poprawny odbiór hotelu przez Sanepid.

Katalin Vajda
Moxy Warsaw Praga

"W ramach działań firma świadczy usługi doradztwa gastronomicznego w przygotowaniu naszych lokali pod względem higienicznym i sanitarnym. Wdraża systemy GHP/GMP i HACCP oraz przeprowadza szkolenia dla personelu we wszystkich lokalach Menya Musashi.We wszystkich wykonywanych dla nas zleceniach GastroWiedza wykazuje się profesjonalizmem. Wszystkie działania są wykonywane zawsze na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Tatiana Smoliy
Dyrektor Zarządzający                                              Menya Musashi

"Firma GastroWiedza.pl w sierpniu 2017 r. przeprowadziła audyt zerowy mający na celu ocenę zakładu, stworzyła księgę Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej (GHP i GMP) oraz wprowadziła minimum sanitarne. Opracowała pełną dokumentację  HACCP i wdrożyła system HACCP. Przygotowane dokumenty zostały wyjaśnione i omówione  na przeprowadzonym szkoleniu dla pracowników i kadry zarządzającej. Dodatkowo Pan Marcin Dyrda prowadzi comiesięczne audyty jakości.

Łukasz Besaraba
Właściciel                                                                  Catering Pobudka

"W styczniu 2017 r. zgłosiłam się do firmy GastroWiedza.pl w celu uzyskania, doradztwa i pomocy przy otwarciu punktu gastronomicznego mieszczącego się w Centrum Handlowym Łomianki. Prace obejmowały szeroki zakres usług od budżetu i harmonogramu otwarcia poprzez projekt architektoniczny i technologiczny, wprowadzenia zasad GMP/GHP, doradztwo przy zakupie odpowiedniego sprzętu jak i opracowaniu menu i stworzeniu receptur. Zaangażowanie firmy GastroWiedza.pl w projekt, terminowość, nowoczesność, a przede wszystkim wszechstronna wiedza pozwoliło osiągnąć wyznaczony cel.

Bogumiła Mróz
Między Wałkami