transport żywności kurierem

Reklama w portalu GastroWiedza.pl

 

Portal gastronomiczny GastroWiedza.pl to jedyny polski portal wiedzy biznesowej w zarządzaniu gastronomią. Funkcjonuje od 2010 r. utrzymując wysoki poziom podawanej wiedzy gastronomicznej i równocześnie wysoką skuteczność emitowanych reklam i artykułów sponsorowanych.

Kampania na GastroWiedza.pl to reklamy bezpośrednio trafiające do osób decyzyjnych w gastronomii właścicieli, oraz menedżerów zarządzających lokalami gastronomicznymi, Szefów kuchni oraz osób, które zamierzają otworzyć nowy lokal gastronomiczny (w przypadku nowych lokali gastronomicznych, mają Państwo okazję przedstawienia oferty tym, którzy właśnie poszukują nowych dostawców).

Oferta reklamowa

W ofercie portalu GastroWiedza.pl znajdują się różne formy reklamy:

  • artykuły sponsorowane,
  • banner (na stronie głównej i podstronach),
  • banner w artykule,
  • linki sponsorowane,
  • mailing.

Reklama w Bazie dostawców

W dziale Baza dostawców gastronomii możesz umieścić informację o Twojej firmie. W zależności od rodzaju pakietu, będziesz mógł atrakcyjnie przedstawić swoją ofertę Twojej grupie docelowej.     

Pakiet premium - wizytówka płatna
Logo firmy
Nazwa firmy
Dane kontaktowe
Adres strony www oraz sklepu www
Pozycjonowanie w bazie (wizytówka płatna wyświetla się na pierwszych pozycjach listy)

 Reklama w dziale Wyceny inwestycji gastronomicznych

Przy tej formie reklamy obowiązuje oddzielna wycena.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tą forma reklamy (pozycjonowanie w Google po użytych frazach + artykuł sponsorowany + plik ofertowy proponowanego wyposażenia) prosimy o kontakt: redakcja@gastrowiedza.pl                                            

Co nas wyróżnia?

Wszystkie formy reklamy na portalu GastroWiedza.pl prezentowane są zarówno w wersji dekstopowej portalu (na komputerach stacjonarnych i laptopach) oraz w wersji mobilnej (na tabletach i smatfonach).

Dzięki temu docierają Państwo do wszystkich użytkowników portalu.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się portalem gastronomicznym w Polsce. Dzięki nam zyskasz nowy kanał sprzedaży i dotrzesz do tysięcy osób zainteresowanych Twoimi produktami.

Pokaz modułów reklamowych na stronie głównej

Reklamy gastrowiedza.pl strona główna


Pokaz modułów reklamowych na podstronach

Reklamy gastrowiedza.pl podstrony