SMAKKi GASTROTARGI 2024 – tam spotka się biznes HoReCa

Smakki gastrotargi targi

Już niebawem, w dniach 20-22 marca, ponownie w halach EXPO XXI odbędzie się druga edycja GASTROTARGÓW SMAKKi, wydarzenia skierowanego do profesjonalistów z sektora hotelarstwa, gastronomii i cateringu. Druga edycja SMAKKów to nowe spojrzenie na tego typu eventy.

Organizatorzy przygotowali doskonałą imprezę. Przede wszystkim zgromadzili czołowych producentów sprzętu, wyposażania oraz produktów dla branży HoReCa. Na SMAKKach 2024 odwiedzić będzie można m.in. stoisko firmy DPD Food (Sponsora głównego targów) oraz stoiska Partnerów Strategicznych: BWT, DBL, GRAFEN, KOMAT, MAPAL, MEIKO, SEGAFREDO, WELBILT. W części wystawienniczej będziemy mogli podziwiać konkursy i pokazy kulinarne. Będziemy obserwować zmagania uczestników: Konkursu "Złoty karczoch 2024" na najlepsze danie vege, z udziałem Katarzyny Gubały; finałów Heinz Selection, Mistrzostw Polski Kuchni Tajskiej współorganizowanych z Darią Ładochą, Olimpiady Kawy dla Młodych Baristów i Mistrzostw Palarni Cup of Poland. Nie zabraknie również znakomitych pokazów kulinarnych: MasterClass z Martinem Gimenezem Castro, Robertem Bobem Mazurem, „Garowanie” z Patrykiem Galewskim, a na stoisku marki GRAFEN dania serwować będzie sam Przemysław Klima. 

Nie tylko jednak część wystawowa będzie atrakcyjna. Organizatorzy przygotowali również dwie konferencje jakich podczas targów jeszcze nie było.  20 marca – Konferencja Liderek Branży HoReCa. Wydarzenie poświęcone kobietom zarządzającym w branży, z udziałem znakomitych osobowości branży, m.in. Dr Ireny Eris, Anny Chylewskiej, Anny Krajewskiej, Marty Klepki, Cristiny Catese i Małgorzaty Kalisz. Natomiast 21 marca, podczas SMAKKi Invest Day, odbędzie się spotkanie biznesowe dla inwestorów i wykonawców projektów hotelarsko-gastronomicznych.

SMAKKi GASTROTARGI to więcej niż targi – to festiwal smaków, wiedzy i możliwości biznesowych. Wyjątkowe miejsce dla profesjonalistów z branży HoReCa, którzy szukają inspiracji, nowości i przestrzeni do networkingu. Targi stanowią platformę dla wymiany doświadczeń, poznawania trendów i innowacji w branży.

Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Szczegółowy program i rejestracja na stronie: www.smakki.pl. Dołącz do nas, by doświadczyć, jak SMAKKi GASTROTARGI 2024 kreują przyszłość branży HoReCa.

Artykuł Partnera