transport żywności kurierem

Usługa DPD Food dostępna w Toruniu, Bydgoszczy i Inowrocławiu

Usługa DPD Food dla restauracji

Wyjątkowym smakiem świeżych i regionalnych produktów spożywczych będą mogli cieszyć się mieszkańcy i prowadzący biznes gastronomiczny w trzech kolejnych miastach w Polsce: Toruniu, Bydgoszczy i Inowrocławiu. Wszystko dzięki rozszerzeniu od 2 maja przez DPD Polska zasięgu dostaw realizowanych w ramach DPD Food, czyli usługi kurierskiej, która zapewnia transport produktów w kontrolowanych warunkach chłodniczych od 0 do 4°C.

Toruń, Bydgoszcz i Inowrocław to trzy kolejne miasta, w których DPD Polska zacznie realizować swą innowacyjną usługę kurierską DPD Food. Dotychczas obejmowała ona 7 aglomeracji w Polsce – Trójmiasto, Poznań, Łódź, Warszawę, Wrocław, Kraków oraz Aglomerację Śląską- oraz przylegające do nich miejscowości. Na rozszerzenie zasięgu o kolejne miasta z niecierpliwością czekało wielu producentów świeżych, regionalnych produktów oraz zdrowej, ekologicznej żywności, którzy dzięki ofercie DPD Polska mogli dotrzeć do jeszcze szerszego grona nabywców – zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. 

Objęcie realizacją dostaw DPD Food trzech kolejnych obszarów miejskich to także korzyść dla osób prowadzących lokalny biznes gastronomiczny oraz samych mieszkańców. Od teraz dzięki usłudze produkty będą mogli zamawiać bezpośrednio od producentów z dostawą wprost pod swoje drzwi, co pozwoli wzbogacić oferowane menu lub własną dietę. 

„Rozszerzenie obszaru dostępności DPD Food dla kolejnych odbiorców to najlepszy dowód na to, że doświadczamy stałego wzrostu zainteresowania usługą oraz dobrych opinii ze strony tych, którzy z niej już korzystają. Nasze innowacyjne rozwiązanie doskonale wpisało się w trendy związane z e-commerce, oferując szereg korzyści związanych z tym obszarem zarówno producentom, jak i nabywcom produktów, które wymagają szybkiego transportu w stałej, niskiej temperaturze. Z kolei skoncentrowanie się przez nas na przesyłkach do 20 kg znacząco poszerzyło grono osób i podmiotów zainteresowanych usługą – szybko dostarczamy potrzebne ilości świeżych produktów ograniczając np. koszty magazynowania. ” – komentuje Maciej Kasprzyk, koordynator ds. sprzedaży DPD Food w DPD Polska.

DPD Food to usługa kurierska, która oferuje transport produktów w kontrolowanej temperaturze (od 0 do 4°C). Do adresata przesyłka dociera najpóźniej w ciągu 24 godzin od nadania. To wszystko sprawia, że odbiorca ma pewność, że otrzymane produkty w czasie transportu nie straciły nic ze swej świeżości oraz jakości.

Nowy obszar dodany do zasięgu usługi DPD Food obejmuje: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław oraz między innymi pobliskie miasta: Szubin, Nakło nad Notecią, Żnin, Mogielno, Solec Kujawski, Kruszwica, Strzelno, Gniewkowo, Aleksandrów Kujawski, Złotniki Kujawskie.