Yerba Mate El Pajaro w wygodnych saszetkach

Yerba Mate El Pajaro w wygodnych saszetkach

Jedna z najlepszych yerba mate w stylu paragwajskim w saszetkach! O El Pajaro można pisać dużo, ale nic nie zastąpi po prostu skosztowania tej przepysznej yerby, w dodatku o bardzo mocnym pobudzającym potencjale! El Pajaro to paragwajska yerba mate, całkowicie organiczna i ekologiczna. Posiada patyczki, drobne listki i odpowiednią dozę pyłu – jak przystało na Paragwaj! Wyważony aromat dymny sprawia, że osoby lubiące yerbową klasykę, zasmakują w El Pajaro od pierwszego kontaktu.

Yerba mate w saszetkach to odpowiedź na rosnące, różnorodne potrzeby miłośników yerby, jak i każdego, kto dopiero pragnie rozpocząć swą yerbową przygodę. Po najlepsze mieszanki, typy i marki yerba mate oraz wszelkie yerbowe akcesoria zapraszamy do sklepu internetowego: YerbaMarket.com

Poznaj zalety Yerba Mate El Pajaro w saszetkach!

Saszetki Yerba Mate El Pajaro są w dwóch rozmiarach 3g i 10g, dzięki czemu moc tej yerby będzie porównywalna z pierwszym zalaniem mate w tykwie. Warto jednakże wydłużyć czas parzenia, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby również w kubku czy czajniczku, zalewać ją np. 3 razy, stopniowo uwalniając zarówno smak, jak i goryczkę. El Pajaro oferuje też różne warianty smakowe – z owocami, ziołami czy naturalnymi aromatami!

Saszetki są zatem wygodne: do zaparzenia w kubku, czajniku, termosie. Można zabrać je ze sobą w podróż, do pracy, szkoły, a nawet na obiad do dziadków. Sprawdzą się w eleganckich środowiskach, na spotkaniach biznesowych, wernisażach, wystawach. Dzięki wyważonej w saszetce porcji mate, osoba nieznająca dotychczas ostrokrzewu paragwajskiego może w sposób bezpieczny i smaczny, zapoznać się z yerba mate.

Saszetka Yerba Mate El Pajaro dobra dla każdego!

Wielu miłośników yerba mate, ( którą oferujemy w naszym sklepie we wszystkich możliwych wariantach tutaj: https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html ) sądzi, że saszetki to taka niepełna wersja yerba mate. I czasami mają rację, bowiem marki yerbowe nie zawsze dbają o podarowanie ludziom całej mocy rośliny. Yerby w saszetkach bywają bardzo drobno zmielone (jak tańsza herbata z marketu) i urozmaicone sztucznymi aromatami, które wiodą prym w naparze. Sam napar zaś jest wodnisty, dość słaby i pozbawiony yerbowej mocy.

Saszetki od El Pajaro to zupełne przeciwieństwo takich praktyk! Yerba mate nie jest całkowicie zmielona, a dodatki – jeśli są używane – to tylko dobrej jakości. Jedna saszetka jest na tyle pojemna, że zapewni naprawdę dobre pobudzenie już po pierwszym, dłuższym zaparzeniu. Wpływa na to też sam rodzaj suszu yerbowego, który pochodzi z organicznych plantacji, ma zatem większe stężenie związków czynnych. Możesz śmiało podarować El Pajaro sobie, przyjaciołom, rodzicom, a zdziwisz się, jak często te osoby sięgną po taką wygodną formę picia yerba mate. Saszetka El Pajaro zaspokoi potrzeby wprawionych siorbaczy i osób zupełnie nieznającym mate. Da im pobudzenie i odżywienie organizmu na wysokim poziomie!

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!