transport żywności kurierem

Dlaczego warto zdecydować się na torby papierowe w gastronomii? Poznaj najważniejsze zalety!

torby papierowe w gastronomii

Tematy związane z ekologią stale zyskują na popularności, a konsumenci stają się coraz bardziej świadomi w kwestiach związanych z ochroną środowiska. Bio opakowania na jedzenie zamawiane na wynos stają się codziennością, a niedostosowanie się do panujących w tym kontekście trendów może skutkować utratą wielu klientów, co jest chyba najczarniejszym scenariuszem dla każdego restauratora. Dziś przedstawimy główne zalety korzystania z papierowych toreb w gastronomii, a zapewniamy, że jest ich wiele! 

Papierowe torby w gastronomii - dlaczego warto? 

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy warto zastąpić plastikowe reklamówki torbami papierowymi w Twoim biznesie, to koniecznie musisz poznać plusy, jakie płyną z ich stosowania, które przedstawiliśmy poniżej!   

Przede wszystkim zaletą jest wygoda użytkowania. Nie da się ukryć, że papierowe torby to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie w przypadku pakowania zamówień na wynos ze względu na to, że ich kształt pozwala na swobodne umieszczenie wszelkich pudełek, bez konieczności martwienia się o to, czy nie zostaną pogniecione. Warto dodać, iż są też lekkie i posiadają komfortowy uchwyt. 

Ważna jest też estetyka. Nie da się ukryć, że papierowe torby są znacznie ładniejsze niż ich plastikowe odpowiedniki i chociaż niektórym może wydawać się, że ten czynnik nie jest istotny przy zamówieniach na wynos, nic bardziej mylnego - pamiętaj, iż wygląd każdego elementu jest pewnego rodzaju wizytówką dla Twojej firmy. 

Po trzecie warto zwrócić uwagę na cenę. Dzięki popularyzacji trendów związanych z zero waste, ceny toreb papierowych są naprawdę niskie. Już nie musisz martwić się o to, że przepłacisz! Pamiętaj też, że robiąc hurtowe zamówienie w sprawdzonym miejscu, na pewno zyskasz zniżkę. 

Nie zapominaj o ekologii - nie da się ukryć, że papier rozkłada się w przyrodzie znacznie szybciej, niż plastik. Pomijając wszelkie inne zalety korzystania z tego rozwiązania, warto pamiętać o naszej planecie.

Posiadanie papierowych toreb w swoim punkcie gastronomicznym sprawi, że najbardziej wymagający klienci zaczną postrzegać Twoją firmę jako świadomą w kwestiach środowiskowych, co z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek restauracji czy baru. To też ważna zaleta, o której nie każdy pamięta!

Warto dokonywać świadomych wyborów. Nie tylko wpłyną one pozytywnie na branding Twojego punktu gastronomicznego, ale dzięki nim masz również szansę na zdobycie nowych, świadomych klientów. Zmniejszona produkcja odpadów to także ogromny plus, jaki kryje się za korzystaniem z toreb papierowych. 

Jak więc widzisz, inwestycja w papierowe torby dla Twojego biznesu będzie się wiązała z szeregiem istotnych korzyści, które mogą skutkować wzmocnieniem pozycji na rynku i na końcu pozostaje tylko kwestia, skąd zamawiać najlepszej jakości opakowania bio. Odpowiedź w tym temacie jest bardzo prosta - oczywiście w Cantino! Posiadamy szeroką ofertę trwałych toreb papierowych z dodatkową możliwością umieszczenia na nich Twojego logo, dzięki czemu tego typu opakowanie będzie także reklamą. 

Nie czekaj i zapoznaj się z naszym asortymentem już dziś! 

Artykuł sponsorowany