Inteligentny monitoring dla Twojej Restauracji

Inteligentny monitoring dla Twojej Restauracji

Zainstalowanie inteligentnego monitoringu w głównych pomieszczeniach sprzedażowych pomoże Ci wyeliminować większość codziennych problemów, z jakimi borykają się lokale gastronomiczne. Twój lokal stanie się bezpieczniejszy, szybko uda Ci się ustalić, kto zaczął bójkę przy barze, zlokalizować, co stało się z zaginioną torebką klientki, a także sprawdzić, czy niezadowolony klient rzeczywiście zbyt długo czekał na danie. Z łatwością namierzysz osobę, która postanowiła opuścić Twój lokal nie płacąc rachunku. Co więcej dowiesz się, jak Twoi pracownicy radzą sobie na co dzień z tego typu problemami.

Kontrola nad magazynem i zapasami

Magazyny i chłodnia to miejsca, nad którymi należy mieć stały nadzór - to tam są przechowywane najbardziej wartościowe towary, wysokiej klasy alkohole, czy składniki kulinarne. Lokale gastronomiczne wskutek kradzieży i marnowania artykułów spożywczych odnotowują znaczne straty, którym można zapobiec poprzez stałe kontrolowanie stanów magazynowych. Dzięki inteligentnej detekcji będziesz miał jasny pogląd na to, co kto i kiedy wynosi z magazynu nawet do 14 dni wstecz, a bezpłatna aplikacja umożliwia Ci zapis tych nagrań bezpośrednio na telefon.

Wgląd do kuchni

Nie należy zapominać o monitorowaniu kuchni - to tu przygotowuje się potrawy, które świadczą o jakości lokalu. Jako restaurator powinieneś mieć stałą kontrolę nad jakością serwowanych dań, a kamera WiFi pomoże wyeliminować ewentualne niedopatrzenia i zaniedbania przy przygotowaniu potraw. Jak również da Ci wgląd na to jak wykorzystuje się artykuły spożywcze, czy nie są marnowane, kradzione lub najzwyczajniej zjadane przez personel na obiad.

Kontrola i podniesienie wydajności pracowników

Każdy właściciel chciałby, aby w jego lokalu na stałe pracowali wykwalifikowani, uczciwi i sumienni pracownicy. Jednak realia branży gastronomicznej są inne. W lokalach występuje bardzo duża rotacja pracowników, dlatego tak ważne jest, aby stale ich kontrolować. Kamera ip ulokowana w miejscu pracy już sama w sobie wpływa na wyobraźnię, a pracownicy wiedząc, że masz ich zawsze na oku, będą pracować sumienniej. Monitoring Yi Home posiada czterokrotny zoom, dzięki czemu możesz bez problemu odczytać treść paragonu fiskalnego, albo zamówienie na POSie. Dzięki czemu w każdej chwili możesz skontrolować uczciwość zatrudnionych kelnerów, barmanów czy kucharzy, a dzięki podglądowi na żywo w aplikacji będziesz wiedział co dzieje się w lokalu z dowolnego miejsca na ziemi. Daje to niezwykłe możliwości kontrolowania firmy, kiedy fizycznie nie możesz być na miejscu.

Kontrola nad magazynem i zapasami

Wejście

Aby móc monitorować cały lokal nie należy zapominać o umieszczeniu kamery przy głównym wejściu. Nagranie z takiej kamery zarejestruje wszystkie osoby wchodzące i wychodzące z lokalu, a w razie jakiegokolwiek incydentu może okazać się to niezbędne do identyfikacji osoby, której szukasz.

Ogródek letni

Szczególnie istotny jest monitoring na ogródku letnim. Ta strefa jest narażona na uciekających bez płacenia klientów, częstą obecność osób proszących Twoich gości o jałmużnę, czy kradzież pieniędzy wraz z rachunkiem pozostawionym przez klientów na stoliku. Ogródki przed lokalem powinny być pod nadzorem także w nocy - krzesła, parasole czy stoły mogą zostać zniszczone lub skradzione. Dzięki kamerom YI zostaniesz nie tylko niezwłocznie poinformowani o wykryciu nietypowego ruchu w Twoim obiekcie, ale będziesz też w stanie wyodrębnić wysokiej jakości nagranie z profilem/sylwetką sprawcy i całym zdarzeniem. Takie nagranie może pomóc policji w odnalezieniu sprawcy, jak również posłużyć Ci jako materiał dowodowy dla firmy ubezpieczeniowej w przypadku ubiegania się o odszkodowanie.

Parking i wejście służbowe

Podobnie jak w przypadku głównego wejścia do lokalu, posiadanie podglądu na wejście służbowe da Ci możliwość kontrolowania dostaw, które przyjeżdżają do Twojej restauracji lub baru. Tak ulokowana kamera będzie nas również informować o której przychodzą do pracy pracownicy, ale także czy lokal został otwarty i zamknięty o wyznaczonych porach. Do takich zastosowań najlepiej sprawdza się kamera zewnętrzna YI Outdoor, jest bardzo wytrzymała na uderzenia i wszelkie warunki atmosferyczne, dlatego możesz ją zamontować gdzie tylko chcesz.

Parking i wejście służbowe

Posiadanie inteligentnego monitoringu w restauracji pomoże Ci Usprawnić Twój biznes, a różnorodność funkcji w jakie wyposażone są kamery pozwoli Ci spersonalizować cały system do Twoich potrzeb z poziomu smartfona, bez konieczności przebywania na miejscu. Głównym atutem jest tutaj prosta konfiguracja i instalacja urządzeń. Kamery łączą się za pomocą pasma WiFi, a dzięki temu nie musisz się martwić o ich okablowanie i podłączenie, wystarczy, że postawisz kamerę na półce lub przy mocujesz do ściany i gotowe! Nie jest tu również wymagane posiadanie stacji rejestrującej ponieważ wszystkie informacje zapisywane są bezpośrednio na karcie pamięci lub w chmurze YI Cloud.

Jakie są zalety korzystania z inteligentnego monitoringu :

  • prosta konfiguracja, nie wymagają rejestratora
  • niska cena
  • wzrost kontroli nad działaniem lokalu gastronomicznego,
  • eliminowanie nadużyć,
  • poprawa bezpieczeństwa klientów lokalu,
  • brak konieczności przebywania w lokalu, aby mieć pełną kontrolę

https://yi.pl/kamery-monitoring/
https://yi.pl/sprawdz-jak-skutecznie-zabezpieczyc-swoj-biznes/

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!