dpdpickup

Festiwal Kuchni Międzynarodowej 2024 w Zakopanem

Festiwal Kuchni Międzynarodowej
Data rozpoczęcia
17.04.2024
Data zakończenia
17.04.2024

 

Już po raz kolejny gastronomiczne serca zabiją mocniej podczas Festiwalu Kuchni Międzynarodowej, organizowanego przez Unilever Food Solutions – producenta cenionych marek takich jak Knorr Professional, Hellmann's czy The Vegetarian Butcher. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia 2024 roku w malowniczym Zakopanem, gromadząc czołówkę branży gastronomicznej.

Wyjątkowe atrakcje dla miłośników kulinariów

Rozpoczynając od fascynujących debat branżowych, gdzie omówione zostaną kwestie związane z marketingiem w sieci, najnowszymi trendami w gastronomii na 2024 rok, a także strategiami zatrudnienia w restauracjach. Live cooking to szansa na uczestnictwo w trzech tematycznych blokach kulinarnych, gdzie zostaną zaprezentowane techniki Zero Waste, połączenie klasycznych smaków z nowoczesnością oraz radość dzielenia się kulinarnymi sekretami.

Spotkanie z szefami kuchni i Gwiazdą Wieczoru

Wieczorem uczestnicy będą mieli okazję skosztować wyjątkowej kolacji degustacyjnej, skomponowanej przez pięciu utalentowanych szefów kuchni, prezentujących pięć różnych trendów. Gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowany mistrz humoru i smaku – Jerzy Kryszak, który zabawi gości swoim programem "Nienażarty".

Zaplanuj swój dzień pełen inspiracji

Festiwal Kuchni Międzynarodowej to nie tylko uczestnictwo w atrakcjach, ale także okazja do rozmów z ekspertami branżowymi oraz korzystania ze stoisk targowych. Do 31 marca można skorzystać z cen promocyjnych na bilety, a następnie cieszyć się bogatym programem za 150 zł za cały dzień. Po tej dacie obowiązywać będzie cena regularna, wynosząca 180 zł. Zakup biletów możliwy jest poprzez link.

Zapraszamy do kulinarnej podróży!

Festiwal Kuchni Międzynarodowej w Zakopanem to niepowtarzalna okazja dla pasjonatów kulinariów. Wspólnie z Unilever Food Solution zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, pełnym inspiracji, wiedzy i kulinarnej eksplozji. Niech każdy miłośnik sztuki kulinariów stanie się częścią tego kulinarnej uczty!

Agenda Festiwalu Kuchni Międzynarodowej

Debaty Branżowe:
13:00 Marketing w sieci — jak skutecznie promować lokal w mediach społecznościowych
14:30 Najnowsze trendy w gastronomii 2024
16:00 Zatrudnienie — jak sobie radzić zatrudnieniem nowych pracowników. Gdzie szukać, kogo pytać. Jak utrzymać, jak wprowadzić
Live cooking:
Zero waste
Klasyka Nowocześnie
Radość dzielenia się
Kolacja degustacyjna:
17:30 5 dań, 5 szefów kuchni, 5 różnych trendów

Gwiazda wieczoru:
Jerzy Kryszak w programie “Nienażarty”

Miejsce: Nosalowy Dwór, Droga Oswalda Balzera 21D, 34-500 Zakopane
Zapraszamy do zakupu biletów*  https://bit.ly/KupBiletNaFKM
* bilet nie obejmuje zakwaterowania
 

Inne wydarzenia gastronomiczne

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!