dpdpickup

Chef de Partie / Kucharz

Dla jednego z naszych partnerów w grupie Portwest będącego właścicielem hotelu Westport w Irandii poszukujemy: Chef de Partie, który dołączy do naszego rozwijającego się Zespołu.
Hotel Westport znajduje się na terenie zachwycającej posiadłości leśnej Westport House w Irlandii. Goście uwielbiają odkrywać historie związane z 400-letnim, zabytkowym domem, zwiedzać 400-hektarowe ogrody, ścieżki spacerowe i lasy, wypożyczać rowery lub tworzyć magiczne, rodzinne wspomnienia podczas dnia spędzonego w Pirackim Parku Przygód. Hotel Westport znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od centrum miasta Westport. Posiada 129 pokoi, centrum rekreacyjne, zaplecze konferencyjne, wielokrotnie nagradzane lokale gastronomiczne oraz Senses Spa. Te elementy sprawiają, że jest to idealny hotel do odwiedzin tego tętniącego życiem, zabytkowego miejsca.

Obowiązki:
• Przygotowywanie i serwowanie potraw pod kierownictwem Szefa Kuchni.
• Przygotowywanie posiłków w standardzie jakości dla restauracji czterogwiazdkowej oraz zgodnie z ideą
„fine dining”.
• Współpraca z zespołem kucharzy w zróżnicowanym, dynamicznym środowisku.
• Dbałość o walory smakowe i estetykę przygotowywanych potraw.
• Optymalne podejście do wykorzystywanych produktów podczas przygotowywania dań (zasada „zero
waste”).
• Codzienna praca w oparciu o zasady zgodne z systemem HACCP.

Wymagania:
• Gotowość do relokacji (Wesport w Irlandii).
• Minimum 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza w hotelu lub restauracji.
• Biegła znajomość języka angielskiego niezbędna do codziennej pracy w międzynarodowym zespole –
warunek konieczny.
• Praktyczna wiedza z zakresu systemu HACCP oraz innych przepisów dotyczących bezpieczeństwa
przygotowywania posiłków.
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
• Pasja i kreatywność obszarze przygotowywania posiłków.
• Doświadczenie w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w ramach półrocznego kontraktu z możliwością przedłużenia.
• Zakwaterowanie.
• Wyżywienie.
• Pełny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy, w tym również z zakresu HACCP, w razie konieczności.
• Zniżki pracownicze.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV w wersji angielskiej. Jeśli posiadasz swoje portfolio, chętnie zapoznamy się również z Twoimi osiągnięciami w takiej formie.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!