Odstąpienie restauracji Warszawa Wilanów

Lokalizacja: Warszawa, Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 10
Powierzchnia lokalu: 65m2
Powierzchnia ogródka: do 40m2
Rodzaj prowadzonej kuchni: Burgerownia
Nazwa : 'Gorący Pies'
Oferta idealna dla inwestorów planujących założenie własnej restauracji w modelu Burgerownia/lub o zbliżonym charakterze kuchni. Również dla osób które już prowadzą restaurację pod własnym szyldem i szukają miejsca na rozszerzenie działalności, w szybkim czasie, bez potrzeby przestoju w okresie budowy restauracji
Lokal posiada wszelkie zgody sanepidu i wymogi prawne. Dodatkowo lokal posiada zgodę na sprzedaż alkoholu.
Cena sprzedaży wynosi 327 000 zł
Niski czynsz.
Możliwość przeniesienia leasingu sprzętu. Restauracja posiada w pełni przygotowany lokal do działalności – bar, kuchnia, WC. Restauracja jest w pełni przygotowana do dalszego prowadzenia bez potrzeby wprowadzania czasochłonnych prac adaptacyjnych. Posiada wszystkie pozwolenia i odbiory Sanepidu. Baza klientów, know-how, przepisy, dostawcy.
Lokal nie wymaga żadnych nakładów finansowych – po załatwieniu formalności związanych nabyciem praw, mogą Państwo od razu kontynuować prowadzenie w nim działalności.
Powodem sprzedaży lokalu jest brak możliwości poświęcenia wystarczającej ilości czasu restauracji z powodów prowadzenia innej działalności gospodarczej.
Wszystkie szczegóły zostaną przedstawione zainteresowanym osobom podczas spotkania. Sprzedaż kompletna wraz z pełnym wyposażeniem gastronomicznym. Stałe i wieloletnie partnerstwo zaufanych dostawców, kartą menu i recepturami.”

Załączniki

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!