dpdpickup

Kubki papierowe dla gastronomii

Kubki papierowe dla gastronomii

Jednorazowe kubki papierowe są wygodne i najprawdopodobniej stanowią niezbędny aspekt każdego biznesu gastronomicznego. Większość firm potrzebuje tych produktów, aby zapewnić swoim klientom wygodę spożywania napojów w podróży, w przerwie na lunch, czy podczas spotkań. Jednak te, wykonane z plastiku, stanowią poważne zagrożenie dla środowiska. Dlatego przygotowując dużą imprezę, lub przyjęcie, zawsze należy szukać przedmiotów jednorazowych, wykonanych z materiałów przyjaznych środowisku. Sprawdź, dlaczego powinieneś skorzystać z papierowych kubków w Twojej gastronomii.

Papierowe kubki — must have każdego biznesu!

Papierowe kubki są obecne od dawna i używamy ich codziennie, nie tylko w kawiarniach i restauracjach, ale także na stacjach benzynowych, koncertach czy nawet w prywatnych domach. Do ich głównych zalet zalicza się przede wszystkim dwa czynniki: są tanie i wygodne w użyciu. Nic więc dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością wśród firm, które chcą zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie zaoferować swoim klientom produkty wysokiej jakości.

Warto zaznaczyć, że kubki papierowe są po prostu praktyczne. Inwestując w te produkty, zawsze należy dopasować rodzaj kubka do jego przeznaczenia. Znajdziesz kubki jednorazowe wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu (lekkie) lub z plastiku pochodzącego z recyklingu (ciężkie). To rozróżnienie ma istotne konsekwencje dla kosztów i wygody użytkowania (pod względem wagi). Musisz pamiętać, że kubki papierowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, nadają się również do serwowania gorących napojów, dzięki czemu możesz w nich sprzedawać herbatę, czy zupę. Poza tym to bardzo ekologiczne rozwiązanie!

Kubki papierowe — jak je wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się, jakie opakowania na napoje wygrać dla swojego biznesu, to podpowiadamy, że, najlepiej sprawdzą się te, wykonane z materiałów przyjaznych dla planety. Papierowy kubek jest nieinwazyjny dla środowiska, ponieważ całkowicie się rozkłada. Trwa to zazwyczaj maksymalnie kilka tygodni, co w porównaniu z plastikiem, jest naprawdę rewelacyjnym wynikiem, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że np. na imprezach masowych, w koszu ląduje ich tysiące. Dlatego zalecamy wybierać produkty mające specjalne oznaczenia ekologiczne na opakowaniach.

Wybierając papierowe kubki do restauracji czy kawiarni, warto także zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim ważna jest jakość wykonania i wytrzymałość naczynia. Powinno ono zapewniać komfort i bezpieczeństwo podczas przenoszenia gorącego napoju, dlatego najlepiej sprawdzi się papier o grubszej strukturze. Oczywiście warto mieć na uwadze również estetykę. Takie produkty znajdziesz w Tedmark, sklepie wspierającym przedsiębiorców w codziennym rozwoju.  Wybieraj wśród szerokiej oferty opakowań gastronomicznych i kupuj je w hurtowych ilościach i cenach. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty sklepu i wybrania nie tylko papierowych kubków jednorazowych Tedmark, ale również innych opakowań.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!