transport żywności kurierem

Jaki ekspres do kawiarni wybrać?

Jaki ekspres do kawiarni wybrać

Solidny automatyczny ekspres to podstawa każdej kawiarni. Sprawdź, jaki model zapewni Ci zarówno wytrzymałość i bezawaryjność, jak i wysokiej jakości aromatyczny napój. Podbij rynek, wybierając bestsellerowy ekspres Franke A600.

Świeżo mielone ziarna kawy to marzenie każdego miłośnika tego napoju. Żeby przyciągnąć gości do swojej kawiarni niezbędny jest wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu wybijesz się na tle konkurencji. Poznaj ekspres Franke A600 i przekonaj się, że niczego więcej nie potrzebujesz w swoim lokalu.

Ekspres automatyczny Franke A600 - jakość w każdej filiżance

Bez względu na to, czy prowadzisz kawiarnię czy jesteś właścicielem stacji paliw, warto postawić na wydajny, ale przede wszystkim jakościowy sprzęt. Ważna jest także funkcjonalność i łatwa możliwość przygotowania pysznego napoju. Obecnie wiele osób posiada ekspres w domu, wobec czego wielu klientów posiada podstawową wiedzę, jak używać tego rodzaju urządzeń. Wobec tego możesz postawić na ekspres do kawy Franke A600, który wyróżnia się łatwym w obsłudze interaktywnym ekranie dotykowym. Ten wysokiej jakości sprzęt oferuje zarówno produkty instant dla zabieganych, jak i możliwość zaprogramowania bardziej wykwintnych napojów. Szeroką gamę kawy ogranicza wyłącznie Twoja wizja prowadzenia biznesu.

Ekspres do kawy Franke A600 to sprzęt o wysokiej wydajności. Bez trudu sprosta przygotowaniu każdego dnia od 150 do 200 kaw, dlatego tak często wybierają go właściciele stacji benzynowych i kawiarni, gdzie codziennie nie brakuje chętnych to kawy. Ekspres do kawy Franke A600 przy każdym napoju świeżo mieli kawę ziarnistą, co zapewnia znakomity aromat oraz smak. Indywidualnie regulowana konsystencja pozwala dopasować własną kawę do gustu. Jednocześnie urządzenie zapewnia bezpieczną obsługę bez względu na to, czy to kawa czarna czy wyłącznie gorące mleko. Za każdym razem automatyczna stacja dozująca zapewnia dokładne dozowanie zarówno kawy, jak i mleka. Ponadto można zamontować także stację syropów, która jeszcze bardziej poszerzy wachlarz kaw dostępnych w Twoim lokalu. Wejdź na stronę https://coffee-style.pl/produkt/franke-a600 i poznaj wszystkie zalety tego ekspresu.

Ekspres do kawy Franke A600 - funkcjonalność przydatna na co dzień

Spójrzmy na ekspres do kawy Franke A600 z perspektywy właściciela biznesu gastronomicznego. Otóż urządzenie tego rodzaju musi zapewniać odpowiednią jakość, ale jednocześnie być funkcjonalne. Dlatego warto zwrócić uwagę m.in. na w pełni automatyczny system czyszczenia, który pomaga utrzymać sprzęt w doskonałej kondycji przez długi czas. Podobnie można scharakteryzować system spieniania mleka Foammaster, dzięki któremu nie tylko na kawie pojawi się pyszna mleczna pianka, ale również cały system będzie gotowy do pracy i czysty. System czyszczenia jest niezwykle istotny w codziennym użytkowaniu Dodatkowo ekspres z zintegrowanym wkładem czyszczącym nie wymaga tak częstej ingerencji użytkownika.

Wydajność to kolejny atut modelu Franke A600. Urządzenie potrafi najlepiej wykorzystać ziarna kawy, aby uzyskać optymalną ilość pysznego napoju. Resztki pomieści pojemny zrzut fusów, co jest kolejnym funkcjonalnym atutem, gdyż ekspresu nie trzeba co chwilę opróżniać. Wreszcie niezwykle praktyczny, ale również wytrzymały jest ośmiocalowy wyświetlacz dotykowy, który prezentuje użytkownikom przejrzyste i intuicyjne menu. Nawet kawowy laik bez trudu znajdzie swoją ulubioną kawę czy inne napoje, jak np. gorąca czekolada. Nowoczesne technologie modelu A600 okrasza nowoczesny design, który świetnie wpasuje się do każdego wnętrza - czy to na stacje benzynowe czy też kawiarnie samoobsługowe.

Artykuł reklamowy płatny

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!