transport żywności kurierem

Jak goście stają się stałymi bywalcami: Jak osiągnąć imponujące rezultaty dzięki odpowiedniemu sprzętowi w kuchni?

innowacyjne wyposażenie kuchni gastronomicznej

Co zrobić, aby utrzymać stałych klientów gości i jeszcze przyciągnąć nowych: dania powinny być atrakcyjnie podane i – pomimo rosnących kosztów – wysokiej jakości. Jednocześnie brakuje wykwalifikowanej kadry, co ogranicza możliwości w kuchni. Jednym z rozwiązań jest innowacyjne wyposażenie kuchni, które niezawodnie zapewnia zdrową żywność wysokiej jakości.

“Największym komplementem dla restauratora jest powrót gości,” mówi Jarosław Kołodziejek, korporacyjny szef kuchni w Rational. " Oczywiście dzieje się tak tylko wtedy, gdy jedzenie smakuje i wygląda dobrze. Nie jest to łatwe zadanie, gdy zatrudnia się niewielką liczbę pracowników o różnym poziomie wiedzy kulinarnej”. Tutaj z pomocą przychodzi iCombi Pro firmy Rational, światowego lidera w dziedzinie przygotowywania gorących potraw. Dzięki swojej inteligencji piec konwekcyjno-parowy automatycznie planuje procesy gotowania i dostosowuje je do potrawy i ilości załadunku. Co się za tym kryje? „Precyzyjne i wydajne dostarczanie ciepła i świeżej pary w odpowiedniej kombinacji” – wyjaśnia Jarosław Kołodziejek. „Jakie potrawy można przygotować w piecu konwekcyjno-parowym? Na przykład panierowane eskalopki, które będą chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku, niezależnie od poziomu w urządzeniu, na którym były pieczone”. Użytkownik musi po prostu wybrać na wyświetlaczu rodzaj potrawy lub metodę gotowania i załadować iCombi Pro. Piec konwekcyjno-parowy służy do smażenia, grillowania, pieczenia, duszenie lub gotowanie na parze i sygnalizuje tylko, gdy wymagane są dalsze działania. Nie ma znaczenia, czy urządzenie jest obsługiwane przez przeszkolonego szefa kuchni, czy średnio wykwalifikowanego pracownika. iCombi Pro jest przeznaczony do małej gastronomii, jak i do dużych restauracji wie, co robić i gwarantuje za każdym razem ten sam wynik wysokiej jakości.

Piec konwekcyjno-parowy zapewnia również niezawodne rezultaty pod względem smaku, koloru i jakości w przypadku zastosowań specjalnych. „Jeśli chcesz przygotować coś specjalnego dla swoich gości, możesz użyć VarioSmoker, aby dodać pikantny aromat dymu na przykład do mięsa, ryb lub warzyw” – mówi Jarosław Kołodziejek. Dzięki programowi gotowania metodą sous-vide potrawy przygotowywane są szczególnie delikatnie: „Dzięki temu potrawy zachowują kolory, smak i aromat. Gwarantują pyszne i zdrowe dania” – kontynuuje ekspert. 
A jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo żywności, dobrym rozwiązaniem będzie pasteryzacja. Oznacza to, że domowe produkty gotowe, takie jak sosy do makaronów, gulasze i zupy, można przechowywać dłużej – bez utraty smaku. W przypadku obu procesów wystarczy podłączyć zestaw do sous-vide i pasteryzacji firmy RATIONAL do pieca konwekcyjno-parowego za pośrednictwem interfejsu USB i wybrać odpowiedni program gotowania.

Jeśli chcesz zaimponować swoim gościom, możesz polegać na iCombi Pro. Zwłaszcza w połączeniu z odpowiednimi akcesoriami gwarantuje zawsze jednolite i doskonałe rezultaty pod względem smaku, wyglądu i jakości. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.rational-online.com/pl_pl/icombi-pro/zalety/jakosc-potraw/ 
Zainteresowany? Zapisz się na pokaz https://www.rational-online.com/pl_pl/doswiadczenia/rational-live/ 

Płatyny artykuł Partnera
 

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!