Znana na całym świecie sieć Johnny Rockets otworzyła pierwszy lokal w Polsce

Pierwszy lokal Johnny Rockets w Polsce

320 restauracji, ponad 30 lat doświadczenia i jedyny w swoim rodzaju, oryginalny smak Ameryki – to właśnie Johnny Rockets. Znana na całym świecie sieć właśnie otworzyła pierwszy lokal w Polsce na warszawskim Lotnisku Chopina. Już teraz macie szansę poznać wyjątkowe połączenie nowoczesnej kuchni zza oceanu z przyjazną atmosferą i dobrą zabawą.

Pierwszy lokal Johnny Rockets w Polsce

Johnny Rockets to amerykańska sieć restauracji z ponad 30-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, która oferuje proste, smaczne i ponadczasowe dania. Przygotowywane na zamówienie hamburgery, chrupiące frytki, świeże kanapki oraz pyszne i ręcznie robione shake'i to tylko niektóre z pozycji wyjątkowego menu.  Znakiem rozpoznawczym restauracji jest nie tylko znakomita kuchnia prosto z USA, ale również uśmiechnięta obsługa, która buduje prawdziwie przyjazną, radosną atmosferę. Przystępne ceny i różnorodne menu gwarantują, że każdy z gości znajdzie w Johnny Rockets coś dla siebie.

Pierwszy lokal Johnny Rockets w Polsce

Pierwsza restauracja powstała w 1986 roku, dziś na pięciu kontynentach działa ich już ponad 320. Poza USA marka może pochwalić się lokalami m.in. na Bahamach, w Brazylii, Niemczech, Chile, Dubaju, Ekwadorze, Indiach, Kostaryce, Kuwejcie, Meksyku, Nigerii czy Pakistanie. Teraz do listy ponad 25 państw dołącza także Polska z nowym lokalem na Lotnisku Chopina w Warszawie!

Johnny Rockets to coś więcej niż restauracja. To lata doświadczenia, troska o najwyższą jakość i stuletnia historia kuchni amerykańskiej, która jest atrakcyjna nie tylko dziś – pozostanie taka w nadchodzących dziesięcioleciach.

Więcej informacji na: www.johnnyrockets.pl

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!