Zawsze świeże

Zawsze świeże

Żywność, którą obecnie konsumujemy często przebywa długą drogę od producenta do nabywcy. Dotyczy to zwłaszcza mięs, wędlin,  owoców morza, nabiału, serów, mrożonek, etc. Kluczowym w procesie dostarczania produktów do klientów jest to, by dotarły one w jak najlepszym stanie, gdyż tylko wtedy znajdą one chętnych do ich zakupu. Urządzenia chłodnicze w gastronomii i w handlu spełniają więc bardzo ważną rolę. Producentem, którego sprzęt warto wziąć pod uwagę podczas procesu wyposażania weń sklepów jest Bolarus

Urządzenia chłodnicze dla gastronomii i handlu

Sprzęt do chłodzenia tego wytwórcy spełni wszelkie wymagania klientów, np. jako wyposażenie supermarketów. Firma działa na rynku od pięćdziesięciu siedmiu lat jako renomowany producent urządzeń chłodniczych dla handlu i gastronomii. Ich sprzęt można znaleźć w restauracjach, w kuchniach hotelowych, na stacjach benzynowych, laboratoriach, cukierniach i kawiarniach oraz w branży określanej jako HoReCa. Sprawdza się także jako wyposażenie sklepów, począwszy od tych największych, a skończywszy na niewielkich sklepach osiedlowych

Dobre zimno

Producent lad chłodniczych Bolarus tworzy innowacyjne, dobrze zaprojektowane i przystosowane do potrzeb poszczególnych sektorów handlowo-usługowych. Znajdziemy wśród nich m.in. lady chłodnicze z agregatem zewnętrznym i wewnętrznym, wyspy, witryny cukiernicze, konserwatory do lodów typu Pozzetti, zamrażarki skrzyniowe, szafy chłodnicze, czy też szafy do sezonowania mięs i in. Przechowywanie i ekspozycja produktów spożywczych w ladach Bolarusa będzie na pewno bardzo dobrą inwestycją dla naszego biznesu. Nagradzany producent (m.in.: „Diament Forbes 2018”, „Najlepszy Produkt EuroGastro 2017”, „Gazela Biznesu 2016”) ma w swojej ofercie lady chłodnicze, które mrożą produkty nawet do -90 stopni Celsjusza. Produkcja lad chłodniczych odbywa się od początku dziejów firmy, tj. od 1962 roku, w położonej 42 km od Krakowa, Bochni. Nowocześnie zaprojektowane są wspaniałym uzupełnieniem wystroju sklepów, restauracji czy też barów i przyciągają oko swoim niebanalnym designem. Odpowiednio obsługiwane i serwisowane zagwarantują nam dobrą jakość produktów, które będziemy dzięki nim serwować naszym wymagającym klientom.

Współpraca handlowa i serwisowa

Bolarus oferuje firmom, które zechcą zakupić jej produkty, kompleksową obsługę. Dotyczy to serwisu, dokonywanego poprzez partnerów – zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami. W przypadku urządzeń objętych gwarancją wystarczy wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie producenta. Jeśli będziemy zaś potrzebowali napraw pogwarancyjnych, mamy do dyspozycji adres mailowy albo linię telefoniczną. Istnieje także bardzo ciekawa możliwość współpracy z Bolarusem w dziedzinie konkretnych oraz nietypowych rozwiązań chłodniczych, co daje duże pole do manewru dla wymagających podmiotów gospodarczych, które z jakichś powodów nie mogą skorzystać z dostępnych online propozycji.

Jakość od 1962 roku. 

Nawet w najbardziej upalne dni produkty żywnościowe przetrzymywane w ladach chłodniczych Bolarusa zachowają swoje właściwości. Mamy nadzieję, że tym samym, dzięki zakupowi owych rozwiązań, zarówno klienci zakupujący produkty, jak i właściciele tych urządzeń chłodniczych będą równie zadowoleni. Satysfakcja a także wysoka jakość produktu ostatecznego są oczkiem w głowie producenta, który nieprzerwanie, od kilkudziesięciu lat, stara się uczynić życie łatwiejszym, ale przede wszystkim – zdrowszym, dzięki świeżym produktom. Warto też dodać, że produkcja lad chłodniczych odbywa się przy użyciu ekologicznych komponentów, które podlegają recyklingowi, co w obecnych czasach, jest ważkim argumentem podczas zakupu tego typu urządzeń.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!