Jakie produkty może zapewnić hurtownia gastronomiczna?

Jakie produkty może zapewnić hurtownia gastronomiczna

Wiadomo, że w profesjonalnej gastronomii niezbędne są profesjonalne sprzęty oraz akcesoria. Do tego, kupuje się je zazwyczaj w większych ilościach. Aby było to opłacalne, a produkty mogły być naprawdę funkcjonalne, najlepszym miejscem do zakupów będzie hurtownia gastronomiczna.

Wyposażanie obiektów gastronomicznych

W hurtowni zaopatrywać mogą się właściciele i osoby pracujące w: restauracjach, pizzeriach, kawiarniach, barach, hotelach i firmach cateringowych. Będzie to także doskonałe miejsce zakupów dla: domów weselnych, stołówek, szkół i przedszkoli. Kupione w hurtowni gastronomicznej produkty zawsze będą bardzo dobrej jakości. Co jednak ważne, takie miejsca często mają na uwadze różnorodne możliwości finansowe klientów - proponując im produkty w różnorodnych kategoriach cenowych. Mimo, że są to hurtownie, to jednak każdy klient obsługiwany jest indywidualnie i pod uwagę brane są jego preferencje. Dzięki temu można zakupić produkty, z których potem będzie można czerpać maksymalną satysfakcję i które będą naprawdę funkcjonalne. Mogą być to towary od znanych, jak i tych mniej popularnych producentów, którzy są w stanie wyposażyć dowolny obiekt gastronomiczny.

Hurtownia gastronomiczna- miejsce zakupów do różnych branż

Branże gastronomiczne o jakich tu mowa, to oczywiście restauracje, bary i kawiarnie, ale też sklepy, piekarnie, lodziarnie, kebaby, czy pizzerie. Można do nich wybierać spośród takich kategorii produktów jak:
1. Chłodnictwo - czyli chłodziarki do wina, dystrybutory do lodów, kostkarki do lodu, lady chłodnicze sklepowe, szafy chłodnicze i 
mroźnicze, chłodnicze witryny ekspozycyjne, czy zamrażarki skrzyniowe.
2. Meble ze stali nierdzewnej - grzewcze, okapy, pojemniki, wózki, półki, regały, szafy, stoły i zlewozmywaki.
3. Rzeczy do obróbki mechanicznej - między innymi: blendery, cuttery, prasy do mięsa, krajalnice, miksery, obieraczki, szatkownice, sokowirówki, wyciskarki.
4. Produkty do obróbki termicznej - bemary, grille, kotły, patelnie, piece, płyty grzewcze, garnki oraz opiekacze.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!