Czym jest catering dietetyczny?

Czym jest catering dietetyczny

Chciałbyś zacząć zdrowiej się odżywiać, ale nie wiesz jak komponować posiłki bardziej dietetyczne? W takim razie powinieneś zastanowić się nad cateringiem dietetycznym, często nazywanym dietą pudełkową. Czym charakteryzuje się ów catering i jakie są kody rabatowe? Sprawdź!

Dieta pudełkowa, czyli catering dietetyczny 

Męczy Cię ciągłe stanie przy garnkach i gotowanie? A może chcesz jeść zdrowe potrawy, jednak nie masz czasu ani umiejętności, aby je przyrządzić? Właśnie wówczas mógłbyś zamówić usługi cateringowe: dietę pudełkową. Posiłki przygotowywane są przez dietetyka, który oblicza kaloryczność oraz pozostałe wartości oraz szefa kuchni. Menu porządkowane jest indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od jego wymagań i zaleceń. Najlepiej zamówić posiłki na kilka dni, ponieważ wówczas jest taniej np. korzystając z kodów rabatowych Pomelo: https://www.topspozywcze.pl/kody-rabatowe/kody-rabatowe-pomelo/. Możesz także złożyć zamówienie długoterminowe i zostać stałym klientem. Dieta pudełkowa polega na zamówieniu jedzenia (dostarczone zostaną całodniowe posiłki) wraz z wyborem rodzaju diety, np. dietetycznej - niskokalorycznej. 

Zalety diety pudełkowej

Dieta ta ma tak naprawdę wiele zalet. Zamawiając posiłki w formie cateringu, masz poniższe udogodnienia:

  • otrzymujesz zbilansowany, starannie przygotowany posiłek,
  • oszczędzasz czas, ponieważ dostawca dostarcza dania w wyznaczonym terminie, a ponadto są one wciąż ciepłe, więc nie musisz ich podgrzewać,
  • posiłki codziennie składają się z innych składników, masz zatem gwarancję różnorodności diety,
  • w panelu klienta znajdziesz wiele dodatkowych opcji, które ułatwią Ci wybranie odpowiedniej diety, dzięki czemu będzie indywidualnie przygotowana pod kątem twoich wymagań,
  • po dodaniu do zamówień, w koszyku zamówienia możesz zamieścić dodatkowe zalecenia,
  • posiłki są dostarczane w wygodnych, bezpiecznych opakaowaniach,
  • wiele firm cateringowych posiada program lojalnościowościowych, które często oferują Ci dostęp do wielu kodów rabatowych.

Ostatni punkt wyżej wymienionych zalet jest kolejną korzyścią zamawiania tego typu posiłków. Kody rabatowe na catering dietetyczny są na ogół przyznawane już przy pierwszym zamówieniu, o czym możesz przeczytać np. na stronie dotyczącej kodów rabatowych Afterfit https://www.topspozywcze.pl/kody-rabatowe/kody-rabatowe-afterfit-catering-dietetyczny/ .

Dla kogo jest polecana dieta pudełkowa?

Przede wszystkim dla każdego, kto nie chce tracić codziennie mnóstwa czasu na gotowanie i szykowanie posiłków. Właściwie każdy człowiek, który chiałby zdrowiej się odżywiać, może skorzystać z wygody diety pudełkowej dostarczonej cateringiem pod same drzwi domku.

Należy jednak wiedzieć, iż catering to solidny wydatek, dlatego warto korzystać z kuponów rabatowych, takich jak dostępne na stronie https://www.topspozywcze.pl/kody-rabatowe/kody-rabatowe-kuchnia-vikinga-catering-dietetyczny/ na której znajdziesz kody rabatowe Kuchnia Vikinga.

 

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!