Market świeżości DPD

Rekrutacja ''Dzika Radość'' zatrudni Kucharza/Kucharkę

Restauracja ''Dzika Radość'' poszukuję do swojego zespołu Kucharza/Kucharkę.
Restauracja mieści się na ul. Pożaryskiego32 w Warszawie- dzielnica WAWER.

Twój zakres obowiązków
• Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami
• Przygotowywanie posiłków a’la carte oraz imprez okolicznościowych
• Racjonalne gospodarowanie towarem
• Dbanie o odpowiednią estetykę dań
• Utrzymywanie porządku i higieny pracy
• Organizacja pracy w sposób zapewniający prawidłowe i szybkie wydanie potraw
• Dbanie o należyty stan techniczny narzędzi pracy i wyposażenia restauracji
• Przygotowanie posiłków w formie bufetów

Nasze wymagania
• Doświadczenie na stanowisku kucharz/kucharka - minimum dwa lata
• Zaangażowanie
• Samodzielna organizacja pracy
• Odpowiedzialność
• Kreatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność pracy przy dużych przyjęciach i cateringach
• Dyspozycyjność
• Znajomość kuchni polskiej

To oferujemy
• Stałą współpracę
• Konkurencyjne zarobki uzależnione od umiejętności
• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zapraszam do wysyłania swoich aplikacji na adres email
Proszę o dopisanie w Cv klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!