dpdpickup

Kucharz / Kucharka / Szef Kuchni - Niemcy, niedaleko Świnoujścia

Hangar10 (muzeum lotnictwa ze strefą rozrywki i z ekskluzywną restauracją) poszukuje osoby na stanowisko:

kucharza / kucharki / szefa kuchni

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- umowę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- atrakcyjne wynagrodzenie od 8.000 pln brutto
- pracę na stanowisku kucharza lub szefa kuchni
- zakwaterowanie (bardzo dobre warunki)
- wyżywienie w trakcie pracy
- miłą i profesjonalną atmosferę w pracy

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie dań
- kontrola właściwego wykorzystania produktów
- przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny

Oczekujemy:

- doświadczenia na stanowisku kucharza lub szefa kuchni
- znajomości j.niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
- pasji i chęci rozwoju zawodowego
- umiejętności pracy w zespole

Miejsce pracy: Zirchow (niedaleko Świnoujścia)

Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie CV w j.niemieckim lub j.angielskim wraz z referencjami z poprzednich miejsc pracy.

hr.hangar10@gmail.com

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!