dpdpickup

Kucharz hotelowy w Irlandii

Praca w pięknym miejscu, w której dobrze zarabiasz i rozwijasz swoje umiejętności?
Wyjedź z nami do Irlandii i pracuj jako kucharz w jednym z najlepszych hoteli w tym kraju!

Oferujemy:
* pracę w prestiżowych hotelach w Irlandii (4- i 5-gwiazdkowych)
* ofertę dopasowaną do Twojego doświadczenia - możesz pracować jako: commis chef, chef de partie lub sous chef
* szansę na szlifowanie umiejętności językowych w codziennej pracy
* stawkę od 10 do 18 euro brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia i stanowiska, stawka podlega negocjacji)
* zapewnione zakwaterowanie (koszt: około 60 euro tygodniowo)
* darmowy przelot do Irlandii oraz możliwość pracy od zaraz

Zadania:
* przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardem hotelu i zgodnie ze stanowiskiem
* kontrola właściwego wykorzystania produktów
* przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
* współpraca z zespołem

Oczekujemy:
* doświadczenia w zawodzie kucharza min. rok
* mile widziane wykształcenie kierunkowe
* znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację
* dyspozycyjności do wyjazdu na okres min. 4 miesięcy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!