dpdpickup

Kucharz - francuska restauracja Paul-Warszawa

PAUL to połączenie francuskiej piekarni i restauracji. Dumą marki jest doskonałe pieczywo, wypiekane na miejscu według tradycyjnych receptur. Razem z nami możesz tworzyć to miejsce! Podziel się swoją pozytywną energią!

Restauracja Paul mieszcząca się przy ul. Emilii Plater 53, poszukuje kandydatów na stanowisko: KUCHARZ

GŁÓWNE ZADANIA:
- przygotowanie dań zgodnie ze standardami sieci
- umiejętne zarządzanie składnikami w kuchni
- dbanie o czystość stanowiska pracy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- wykształcenia kierunkowego (szukamy również osób w trakcie nauki)
- gotowości do rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań
- umiejętności pracy w zespole
- znajomości systemu HACCP
- aktualnej książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych
- pasji, energii i zaangażowania

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek za zmiany nocne
- Premie kwartalne
- Uczestnictwo w rozwoju sieci: możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- Pracę w młodym zespole, miłą atmosferę
- Atrakcyjne godziny pracy (restauracja czynna do 18:00, wolne niedziele)
- zniżkę -50% w kawiarniach i restauracjach należących do sieci
- Kartę Multisport
- Program „Poleć przyjaciela”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!