dpdpickup

Kucharz

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej (numer certyfikatu: 8102).
Dla naszego Klienta z branży kompleksowego żywienia zbiorowego (restauracje w kompleksach biurowych, instytucjach edukacyjnych oraz żywienie w szpitalach, cateringi) poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Kucharz
Lokalizacja: Plewiska - możliwość transportu z centrum miasta

Twoje zadania:
- przygotowywanie potraw
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- aktualna książeczka sanepidu
- dyspozycyjność do pracy na zmianach dzienna: 4:00-12:00, nocna: 22:00-6:00 ( z dodatkiem za pracę nocną) - zmiany możemy ułożyć elastycznie by dopasować je do Twoich potrzeb

Oferujemy:
- formę umowy, która będzie najbardziej odpowiadała Twoim potrzebom (np. umowa o pracę, zlecenie, B2B itp.)
- wynagrodzenie w wysokości od 25 zł/netto za godzinę - jesteśmy otwarci na Twoją propozycję
- możliwość zorganizowania dojazdów do miejsca pracy
- dodatkową gratyfikację w formie 13 wypłaty
- elastyczne podejście do ułożenia zmian

Jesteśmy otwarci na negocjacje tak, aby dopasować warunki do Twoich potrzeb. Nasz klient stawia na docenienie sprawdzonych pracowników oraz elastyczne ułożenie współpracy zależne od ich indywidualnych potrzeb.

Pamiętaj, by na CV dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!