dpdpickup

Cukiernik / pomoc cukiernika / piekarz - Kraków

Wytwórnia Pączków Piekarczyk w Krakowie zatrudni osobę do produkcji pączków oraz wyrobów piekarniczych. Miejsce pracy: Kraków - Bielany (bardzo dobry dojazd komunikacją miejską). Aktualnie szukamy pracowników na poranną zmianę - 4:30-12:30. Budujemy zespół od podstaw, przed rozpoczęciem produkcji pracownicy przejdą szkolenie. Nie wymagamy doświadczenia na takim stanowisku, wszystkiego nauczysz się od nas, mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w gastronomii.

Obowiązki:

Wszystkie związane ze stanowiskiem cukiernik / pomoc cukiernika / ciastkarz / piekarz,
Dbałość o jakość wyrabianych produktów,
Przygotowywanie produktów zgodnie z recepturami,
Dbanie o czystość miejsca pracy

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni, cukierni lub gastronomii,
Podstawowa umiejętność pracy w kuchni, gotowaniu, pieczeniu, smażeniu,
Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna, lub gotowość jej wyrobienia,
Chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia.

Oferujemy:

pracę w rozwijającej się polskiej firmie,
przyjazną, partnerską atmosferę,
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, a po okresie próbnym możliwa umowa o pracę,
możliwość uczestniczenia w szkoleniu,
możliwość rozwoju zawodowego,
praca 5 dni w tygodniu, ale również czasami w weekend wówczas wolne dni w tygodniu.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!