Odstąpię punkt gastronomiczny

Odstąpię atrakcyjny lokal gastronomiczny w Gdańsku Ujeścisko, przy ul. Cedrowej (jest tam kawiarnia, ale lokal można zaadaptować również pod bistro/pizzerię/kebab). Powierzchnia użytkowa 84,6 m 2 (dwa połączone lokale), duże witryny okienne, wysokość ponad 3 m. Nieruchomość mieści się w kondygnacyjnym budynku mieszkalnym na parterze, przy głównym trakcie, niedaleko głównej ulicy, na nowo powstającym osiedlu ECO Wolne Miasto. W niedalekiej odległości znajduję się m.in. Przychodnia NFZ, Publiczne Przedszkole (za tzw "ścianą"), kwiaciarnia, sklep Żabka, sklep papierniczo-zabawkowy, cmentarz Łostowicki. Lokal jest własnością Dewelopera, obecny Najemca posiada zgodę na użytkowanie na czas określony do 2021r z możliwością przedłużenia (ale Państwo zawieracie umowę na własnych warunkach :) ). Za kwotę 105 700 zł netto (cena odstępnego jest do negocjacji) pragnę odstąpić cesję na kolejnego Najemcę. Kwota niniejsza ma również zwrócić mi w części poniesione koszty adaptacji i wyposażenia nieruchomości. Rozpoczynając działalność w tym lokalu, przeprowadziłem gruntowny remont (był to stan deweloperski)i wyposażyłem w niezbędny sprzęt do prowadzenia gastronomii. Poza generalnym remontem (wszystko było robione od podstaw) z ważniejszych informacji dla zainteresowanych jest: nowy system wentylacyjny spełniający wymóg sanepidu, atrakcyjny czynsz (początkowo był ok 4300 zł netto miesięcznie, teraz ok 4050 zł netto), nowa sieć kanalizacyjna, wodociągowa i elektryczna. Czynsz zawiera całodobową ochronę- nad głównym wejściem znajduję się kamera monitoringu. Przed lokalem znajduje się ogródek kawiarniany,na który jest zgoda Wspólnoty Nieruchomości potwierdzona uchwałą. Lokal składa się z: sali głównej (łącznie z kącikiem zabaw dla dzieci-z telewizorem, ścianą tablicową, dywanem), baru, zaplecza kuchennego, zmywalni, zaplecza socjalnego oraz dwóch toalet. Wyposażenie: KUCHNIA piec konwekcyjny, lodówka chłodnicza, lodówka mroźnicza, blender, sokowirówka, stoły ze stali nierdzewnej, jeden stół dwukomorowy ze stali nierdzewnej, szafka metalowa, szafa przelotowa ze stali nierdzewnej; BAR (blat baru z czarnego granitu): dwukolbowy ekspres ciśnieniowy, młynek elektryczny do kawy, dwie witryny chłodnicze (słupek oraz witryna duża), Cały system sprzedażowy z kasą fiskalną i POS'em, dwie lodówki podblatowe, koskarka, porcelana Churchill, sztućce, szkło, terminal płatniczy, umowa z T-mobile (internet+telefon); ZMYWAK: zmywarko-wyparzarka z uzdatniaczem do wody, stół jednokomorowy ze stali nierdzewnej; ZAPLECZE SOCJALNE- dwudrzwiowa szafka pracownicza w jednym pomieszczeniu, w drugim toaleta pracownicza, gdzie znajduję się również szafa na chemię; WC GOŚCIE- wyposażona na najwyższym poziomie z przewijakiem dla dziecka; SALA; stoły i krzesła/fotele, czterokuwetowy Konserwator do lodów.
Zakupiony sprzęt jest w na gwarancji, użytkowany 5 miesięcy, dodam, że jest bardzo dobrej klasy.
W chwili obecnej współpracujemy z jedną z najlepszych Cukierni w Trójmieście, przy dostawie ciast, natomiast z P. Dekerem współpracujemy przy dostawie lodów oraz pieczywa.
Na osiedlu brakuje tzw Bistro czy małej restauracji. Zauważyliśmy tendencję mieszkańców do zamawiania dań na szybko (pizza/burgery/sandwiche)- krąży mnóstwo dostawców po osiedlu- może warto nad tym się pochylić.
Wszystko odebrane przez Sanepid zgodnie z wymogami. Jest przyznana koncesja na 10 lat na alkohol typu piwo/wino.
Zapraszam do rozmowy.
Robert 606 991 041
BIUROM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJEMY.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!