System POS dopasowany na potrzeby gastronomii

Lokal gastronomiczny w Muzeum Śląskim

Muzeum Śląskie w Katowicach ogłasza konkurs na najem lokalu użytkowego przeznaczonego do prowadzenia działalności gastronomicznej – bistro lub kafeterii.

Lokal ma wielkość 374,75 m2, dodatkowo przynależy do niego ogródek letni o powierzchni 45m2, w którym od maja do października mogą gościć klienci lokalu.

Przestrzeń gastronomiczna mieści się w budynku głównym siedziby Muzeum Śląskiego. Położona jest w dogodnej lokalizacji, z dostępem do parkingów i komunikacji miejskiej. Główne wejście do bistro zlokalizowane jest w foyer budynku administracji na poziomie 0. Strefa Kultury, w której funkcjonuje lokal, stale gości dużą liczbę odwiedzających. Z miejsca tego chętnie korzystają także sami muzealnicy oraz goście Muzeum.

Bistro, które prowadzone będzie w siedzibie Muzeum w Strefie Kultury przy ul. Dobrowolskiego, musi oferować posiłki obiadowe na gorąco w porze obiadowej oraz minimum bar kawowy i przekąskowy w pozostałym czasie działania. Firmy lub osoby, które chciałyby podjąć się tego typu działalności, zachęcamy do złożenia oferty konkursowej według procedur i wymogów opisanych na stronie www.bip.muzeumslaskie.pl w zakładce: Oferty sprzedaży i najmu. Tam też znajduje się pełna specyfikacja i wyposażenie obiektu oraz szczegóły przetargu.

Kontakt:
Dział Promocji Muzeum Śląskiego w Katowicach
Danuta Piękoś-Owczarek
tel. 32 77 99 369, d.piekos@muzeumslaskie.pl

 

Kategoria ogłoszenia

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!