Bistro i sklep dzierżawa

Wydzierżawię prosperujący sklep z bistro. Firma istnieje na rynku od 2008 roku. W pełni wyposażony, nowocześnie urządzony, duża baza stałych klientów. W naszej dotychczasowej ofercie jedzenie dla mięsożerców, wegetarian i wegan Słyniemy ze świeżych, dobrej jakości, naturalnych produktów i bardzo szerokiej oferty -zwłaszcza wegan i wege.
Lokal narożny, z 3 witrynami, w zasięgu ręki 3 ogromne biurowce mn. Asseco, zlokalizowany w ciągu handlowo-usługowym... apteka, stomatologia, ekskluzywny butik, lekarz dziecięcy, pracownia tortów okolicznościowych, salon urody, shisha.
Podzielony na 2 części- sprzedażową z aneksem kuchennym ( świetny piec konwekcyjno-parowy ) 2 witryny chłodnicze, piękny bufet pierogowy, lada chłodnicza 2 metrowa, ogromny regał na słoiki napoje i inne... i bistro wyposażone w stoły i krzesła z litego drewna, profesjonalny ekspres DeLonghi. Zezwolenie na alkohol.
Lokal świetnie się sprawdza również pod imprezy okolicznościowe.
Latem ogródek bezpłatny za stoły stojące pod witrynami i ścianą budynku, możliwość zrobienia większego za zgodą administracji, z czym raczej nie będzie problemów :)
Dierżawcy chętnie przekaże dostawców- przydadzą się do części sklepowej, oraz pomoc na początku. Dobra lokalizacja.
Wszystko podane na tacy, dzierżawca wchodzi i działa.
8500 za wszystko, do negocjacji
Podane ceny są brutto.
Po więcej szczegółów zapraszam tel. 698 922 959

Kategoria ogłoszenia

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!