Forum Zdrowie Pracownika

Forum Zdrowie Pracownika
Miasto
Warszawa
Data rozpoczęcia
2018-04-09
Data zakończenia
2018-04-09

Wydarzenie jest dedykowane dyrektorom, menedżerom HR, oraz decydentom z firm, którzy odpowiadają za politykę prozdrowotną w swoim przedsiębiorstwie.
Forum Zdrowie Pracownika jest organizowane pod patronatem Kongresu Kadry największego w Polsce wydarzenia dla HR.

Podczas Forum temat ZDROWIA będziemy traktować kompleksowo: od diagnostyki i medycyny pracy przez żywienie indywidualne i pracownicze, kondycję fizyczną, ergonomię - po work-life balance.

DLACZEGO WARTO?

250 decydentów | 35 stoisk | 12 prelekcji | 3 bloki tematyczne | 1 temat – zdrowie pracownika

KOGO SPOTKASZ PODCZAS FORUM?

Forum Zdrowie Pracownika to miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń osób zarządzających ludźmi oraz odpowiadających za wdrażanie rozwiązań prozdrowotnych w firmach.

Na nasze Forum zapraszamy szczególnie: właścicieli firm, członków zarządu, osoby zarządzające firmami, dyrektorów i menedżerów HR, specjalistów ds. programów prozdrowotnych, menedżerów ds. systemów motywacyjnych, benefitów, wynagrodzeń, specjalistów BHP.
Zapraszamy przedstawicieli firm dużych, którzy stale pracują nad doskonaleniem strategii prozdrowotnej i benefitowej, oraz przedstawicieli firm średnich i małych poszukujący efektywnych rozwiązań dla swoich pracowników.
Podczas Forum, spotkasz tych, dla których temat Zdrowia Pracownika jest strategicznie istotny.

Uczestnictwo w Forum jest  bezpłatne.

WŚRÓD PRELEGENTÓW – GOŚCIE SPECJALNI

Dziennikarka, trenerka fitness, ikona zdrowia i żelaznej kondycji –  uznawana w mediach za niekwestionowaną prekursorkę zdrowego stylu życia. Zaszczepiła w Polakach modę na bycie fit, bo, jak twierdzi, „dobry wygląd i samopoczucie to przepustka do sukcesu na płaszczyźnie życia zawodowego i prywatnego”.
Do świata Zdrowia przez duże Z w swojej prelekcji: Wellness – moja droga do sukcesu, zabierze Państwa Mariola Bojarska-Ferenc.

Nikolay Kirov –  dyrektor strategii i rozwoju Koźmiński Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego. Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym. Od 1996 r. mówca inspiracyjny, trener, wykładowca i doradca, który opowie o tym co mówią najnowsze badania na temat tego, jak brak zarządzania hormonami wpływa na podejmowane przez menedżerów decyzje i budowane relacje, a to wszystko podczas prelekcji „Zarządzanie własną energią – wyzwanie menedżerów w stresie”.

Dr n. med. Katarzyna Gorzelak-Kostrzewska - kierownik ds. Profilaktyki i Medycyny Pracy. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kierownik projektów z obszaru medycyny pracy i zarządzania zdrowiem populacji pracujących Medicover. Zapozna Państwa z wynikami Raportu Zdrowia, którego jest współautorką: „Praca. Zdrowie. Ekonomia.Perspektywa 2012-2016”.

Więcej informacji o programie i firmach które dołączyły do wydarzenia:

zdrowiepracownika.pl

Więcej informacji na stronie http://zdrowiepracownika.pl/

Kategoria wydarzenia

Inne wydarzenia gastronomiczne

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!