XVIII edycja Mistrzostw Polski Sommelierów

Mistrzostwa Polski Sommelierów 2018
Miasto
Warszawa
Data rozpoczęcia
2018-05-26
Data zakończenia
2018-05-26

Sommelierzy na start! Wielkimi krokami zbliża się XVIII edycja Mistrzostw Polski Sommelierów. Konkurs odbędzie się 26 maja w salach Hotelu Regent w Warszawie. Udział w zawodach może wziąć każdy członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, który opłacił składki członkowskie.

Mistrzostwa składają się z dwóch etapów. O 9.00 rozpoczną się eliminacje, które wyłonią trzech najlepszych zawodników. Finał konkursu, zaplanowany na 17.00 w głównej sali bankietowej hotelu, jest otwarty dla publiczności. Zawodnicy zmierzą się na scenie z serią zadań praktycznych i teoretycznych, a obserwatorami będą członkowie jury, pozostali zawodnicy i publiczność – przedstawiciele partnerów konkursu, restauratorzy, dziennikarze i zaproszeni goście.

Konkurs to dobra okazja, by sprawdzić i rozwinąć swoje kompetencje, zobaczyć w akcji kolegów po fachu, a wreszcie zdobyć punkty do reprezentowania Polski w międzynarodowych zawodach.

Udział w Mistrzostwach jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Otwarty dla publiczności Finał Mistrzostw poprzedzi degustacja win kalifornijskich, która rozpocznie się w hotelu Regent o 15.30.

Partnerami strategicznymi Mistrzostw są Cisowianka Perlage, California Wine Institute, Consejo Regulador del Cava, Mondial Assistance i Regent Warsaw Hotel.  

Zgłoszenia do udziału w mistrzostwach proszę przesyłać na adres biuro@sommelierzy.pl załączając formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej). Data zgłoszeń upływa 11 maja 2018

Gości finału konkursu prosimy o rejestrację na https://mps2018.evenea.pl/

Kategoria wydarzenia

Inne wydarzenia gastronomiczne

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!