dpdpickup

Specjalista ds. Sprzedaży (branża gastronomiczna, HORECA)

TOYA S.A. zatrudni:
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej (np. na stanowisku managera restauracji, szefa kuchni)
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,
  • Bardzo dobra dykcja,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków

  • Budowanie i aktualizacja bazy danych klientów
  • Telefoniczna sprzedaż produktów z branży gastronomicznej
  • Doradztwo w zakresie proponowanego produktu
  • Kontakt handlowy z klientem biznesowym B2B
  • Przyjmowanie zamówień
  • Prowadzenie akcji marketingowych i informacyjnych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • atrakcyjny pakiet świadczeń i system benefitów
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
Toya S.A.
Ul. Sołtysowicka 13-15
51-168 Wrocław

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TOYA S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883). Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez TOYA S.A. dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych”

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!