dpdpickup

Przedstawiciel handlowy - sprzedawca terenowy (HoReCa)

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, włoskiej firmy z branży chemii przemysłowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin, nr ref. VHGW/01

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów – chemii przemysłowej
  • Budowanie bazy Klientów – hotele, restauracje, catering
  • Monitorowanie potrzeb Klienta, rynku i działań konkurencji
  • Raportowanie do zarządu firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży w sieci HoReCa
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Odpowiedzialność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferta dla osób kontaktowych i lubiących pracę z ludźmi.
Firma oferuje narzędzia pracy, korzystne warunki zatrudnienia oraz pracę w miłej atmosferze.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. VHGW/01 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl Gwarantujemy poufność.