Tu jesteś:

Ostatnio dodane

2017.01.12

GastroWiedza.pl – to nowoczesna firma wyspecjalizowana w doradztwie dla gastronomii. Działamy w branży gastronomicznej od wielu lat. Do pracy nad projektem angażujemy ludzi z doświadczeniem specjalistycznym. GastroWiedza.pl to marka powstała z połączenia specjalistycznej wiedzy z nieskrywaną pasją tworzenia niebanalnych przedsięwzięć.
Oferujemy pomoc i doradztwo przy wdrożeniu każdego projektu gastronomicznego w życie poprzez załatwienie wszystkich niezbędnych zezwoleń, uzgodnień czy odbiorów (wentylacja, straż, sanepid itd…) 

2015.06.16
Musimy sobie zdać sprawę, że to Gość jest głównym celem działalności gastronomicznej i dlatego wszelkie  koncepcje i wizje gastronomiczne dostosowujemy do jego potrzeb a nie na odwrót.
Są restauracje znane poprzez oryginalne i śmieszne nazwy potraw  oraz znane osoby odwiedzające te lokale lub będące ich właścicielami.
2015.02.08

Film pokazujący łatwy sposób składania serwetki w kształcie króliczka.

Strona: http://www.youtube.com/watch?v=WQwhiHPY0Z8&feature=related

2015.02.02

Muzyka w restauracjach

Restauracja to miejsce wyjątkowe, gdzie klient przy jedzeniu, w miłej atmosferze spotyka się z przyjaciółmi, rodziną, kontrahentami, bądź po prostu indywidualnie spędza czas przy lampce dobrego wina , filiżance energetycznej kawy oraz smacznym posiłku.

2015.01.31

Film pokazujący jak podczas obsługi Gościa można podawać/serwować zupę z wazy.

2015.01.31

Strona z grami gastronomicznymi

.