Wyposażenie łazienek gastronomicznych w dozowniki systemowe i podajniki

Wyposażenie łazienek gastronomicznych w dozowniki systemowe i podajniki

W łazienkach, które spotykamy w miejscach publicznych, zawsze zwiększamy czujność jeśli chodzi o higienę. Po skorzystaniu z toalety zawsze poszukujemy wzrokiem miejsca, w którym znajduje się dozownik na ręczniki papierowe. Z racji wysokiej częstotliwości użytkowania takowych dozowników, wymaga się od nich przede wszystkim wytrzymałości.

Obecnie można wyróżnić wyraźny podział na proste dozowniki do ręczników papierowych oraz nowoczesne produkty przeznaczone do dozowania ręczników systemowych. Zarówno w jednej, jak i drugiej grupie stawia się zawsze na jakość wykonania. W produkcji dozowników dominuje stal nierdzewna oraz najróżniejsze tworzywa sztuczne. https://calde.pl/dozowniki-do-recznikow – tutaj znajdziesz najlepsze wersje dozowników.

Dozownik do ręczników papierowych – rodzaje

Dozownik na ręczniki oraz papiery toaletowe występują w różnych wydaniach. Najważniejszy jest zawsze komfort w użytkowaniu. Dozownik dostępny w naszym sklepie internetowym to gwarancja jakości wykonania oraz wygodny system pobierania ręczników. Obecnie można u nas zakupić dozownik na ręczniki w takim wydaniu:

  • dozowniki do ręczników w roli,
  • dozowniki do ręczników ZZ,
  • dozowniki do ręczników w składce,
  • dozowniki na ręczniki centralnego dozowania,
  • dozowniki automatyczne,
  • dozowniki systemowe.

Dostępne u nas rodzaje dozowników mogą być wykonane z tworzywa ABS lub też stali nierdzewnej. Nasze dozowniki sprawdzają się do zastosowania wewnątrz lokali gastronomicznych, siłowni, hoteli, szkół, urzędów i innych miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Komfort w obsłudze i szybkie dozowanie

Posiadamy w ofercie doskonałe dozowniki Katrin Inclusive. Dołączone do nich instrukcje alfabetem braille'a sprawiają, że nasz sprzęt jest dostępny i łatwy w użyciu dla każdego. Dużym uznaniem darzone są również nasze dozowniki do ręczników ZZ https://calde.pl/dozowniki-do-recznikow-zz. Na stronie internetowej w trybie podglądu można zobaczyć wiele świetnych i różnorodnych modeli.

Wspomniany model Katrin Inclusive jest doskonałym wyborem dla osób, którym zależy na pielęgnacji rąk po dotykaniu niebezpiecznych substancji. Ręcznik jest tutaj wypuszczany z tylnej części dozownika, co zapewnia minimalne zużycie ręcznika. Do toalet o wysokiej częstotliwości warto wybrać model Katrin. Dozownik ten jest obecnie jednym z częściej wybieranych produktów.

Dozownik w roli

Ten typ dozowników idealnie sprawdzi się w publicznych toaletach. Użytkownicy cenią sobie takie rozwiązania z tego powodu, że w przypadku konieczności wymiany wkładu jego podanie jest bardzo proste. Łatwy system montażu roli pozwala na bardzo szybką wymianę ręcznika.

Dozownik ZZ

Podajniki na ręczniki systemowe, które zwane są dozownikami ZZ, są cenione z wielu powodów. Takie wersje dozowników znaleźć można tutaj: https://calde.pl/dozowniki-do-recznikow-zz. Ich nazwa wywodzi się ze sposobu nakładania na siebie fragmentów ręcznika. Ten typ dozownika jest obecnie najczęściej wybieranym ze względu na higienicznego.

Podajnik z automatycznym dozownikiem papieru

W czasach, gdy pandemia zaczyna nabierać rozpędu, szczególną uwagę zwraca się na pielęgnację bezdotykową. Takie możliwości daje dozowanie papieru w specjalnych podajnikach automatycznych. System automatycznego podawania papieru zapobiega też blokowaniu papieru wewnątrz urządzenia, wydając określoną ilość sztuk.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Poszukując funkcjonalnych i do tego estetycznych podajników do papieru warto sprawdzić ofertę naszej firmy https://calde.pl/. To co nas wyróżnia to dbałość o zadowolenie klientów. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszych kontrahentów i wychodzimy im naprzeciw. Jeśli nie wiesz jaki podajnik sprawdzi się u Ciebie i masz wątpliwości przy wyborze to po prostu się do nas zgłoś.  

 

Pomoc w wyborze, fachowe doradztwo i szybka realizacja zleceń to coś co masz zagwarantowane wybierając nasze usługi.

 

Artykuł sponsorowany

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!