Wiadra plastikowe od zaufanego producenta

Wiadra plastikowe od zaufanego producenta

O ile przy zakupie pojedynczego wiadra na użytek prywatny klient może nie zwracać szczególnej uwagi na cenę oraz jakość, to zdecydowanie inaczej wygląda sytuacja jeżeli chodzi o zakup większych ilości, szczególnie do zastosowań w branży spożywczej lub chemicznej.

Doświadczony producent wiader plastikowych

Wiadra powinny być wykonane z odpowiednich materiałów, charakteryzować się dobrą wytrzymałością i oczywiście mieć przystępną cenę. W ofercie popularnych dostawców trudno jest znaleźć rozwiązania spełniające wszystkie te wymogi, dlatego też warto skontaktować się bezpośrednio z producentem. Jedną z wiodących firm działających w tej branży już od wielu lat jest Plast-Box - producent wiader plastikowych. Różnorodność oferowanego przez Plast-Box asortymentu pozwala każdemu klientowi na znalezienie opakowania najlepszego do jego produktu. Na stronie producenta można znaleźć nie tylko szczegółowe opisy wszystkich dostępnych w ofercie wiader, ale też od razu wysłać zapytanie na wybrane przez siebie modele.

Firma zaopatruje klientów nie tylko z Polski, produkty Plast-Box trafiają do zdecydowanej większości krajów europejskich. Producent ten stale zwiększa swój udział w rynku europejskim z powodzeniem konkurując z wiodącymi firmami w Europie. Aby uzyskać maksymalną jakość produkcji, firma wykorzystuje maszyny i technologie najnowszej generacji. Ta innowacyjność pozwoliła osiągnąć najwyższe europejskie standardy, które są doceniane w całej Europie. Dzięki aktywności rynkowej oraz szerokiej ofercie, Plast-Box dostarcza opakowania plastikowe do wielu branż, w tym najbardziej wymagających jak spożywcza i chemiczna.

Wiadra dla branży spożywczej

W przypadku branży spożywczej wszystkie wykorzystywane sprzęty oraz akcesoria powinny mieć odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają dopuszczenie ich do kontaktu z żywnością. Wiadra Plast-Box idealnie spełniają nawet najbardziej restrykcyjne normy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć firmie system kontroli jakości, który jest niezbędny do produkcji najwyższej jakości opakowań dla branży spożywczej. Potwierdzeniem tego jest przyznanie Certyfikatu BRC, gwarantującego bezpieczeństwo higieniczne opakowań, przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Ze względu na specyfikę tej branży, firma stale wzbogaca swoją ofertę o wiadra w różnych kształtach i rozmiarach, tak aby każdy klient mógł dopasować je idealnie do swoich potrzeb. Podobnie wygląda to w przypadku wiader dla branży chemicznej, gdzie z opakowań wyprodukowanych przez Plast-Box korzystają najwięksi producenci farb oraz różnych preparatów.

W celu poznania szczegółów oferty najlepiej jest zajrzeć na stronę tego producenta, gdzie można zapoznać się z katalogiem produktów. Składają się na niego przede wszystkim wiadra prostokątne, okrągłe oraz owalne wykonane z najlepszych surowców (polipropylenu) dostarczanych przez światowych liderów. Przekłada się to na wysoką wytrzymałość produktów, co pozwala klientom ograniczyć straty wynikające z uszkodzeń elementów wyposażenia. Standardowe pojemności produkowanych wiader wynoszą od 0,55 l do 33 l. Wysoką jakość wszystkich dostępnych w ofercie wiader potwierdzają liczne certyfikaty, w tym DIN ISO 9001:2015.

Nadruk na wiadrach plastikowych

Na wiadrach plastikowych spełniających najwyższe normy jakościowe, Plast-Box oferuje usługę zdobienia opakowań. Dostarczane klientom wiadra mogą być dodatkowo zdobione i oznakowane za pomocą specjalnych nadruków. Na zlecenie zamawiającego, według przekazanego producentowi wzoru lub projektu, wiadra w większości kształtów i modeli zdobione są przy zastosowaniu aplikacji IML (In-Mould_labelling). Opcjonalnie wykonywany jest na nowoczesnych maszynach drukujących nadruk, metodą suchego offsetu (nadruk do 6 kolorów) oraz techniką sitodruku.

Asortyment opakowań Plast-Box obejmuje szeroki zakres wiader o różnorodnych kształtach i pojemnościach dostosowanych do wymogów oraz standardów rynkowych. Producent działa w formule B2B, zaopatrując przede wszystkim branżę spożywczą, a także podmioty oferujące wyroby chemiczne dla gospodarstw domowych, firm remontowych i budowlanych. Aby wybrać najlepsze opakowanie do swojego produktu warto skontaktować się bezpośrednio z doradcą Plast-Box, który pomoże w doborze produktu spełniającego oczekiwania i wymagania klienta.
 

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!