Rebel Tang otwiera nową sieć wirtualnych

Rebel Tang otwiera nową sieć wirtualnych

Nowy rok, nowa restauracja!
17 stycznia Rebel Tang otwiera nową sieć wirtualnych restauracji opartą na rewolucyjnym podejściu w przygotowywaniu kurczaka! Soczyste skrzydełka i kosmicznie dobre sosy, tworzą nieziemskie połączenie w Wings Planet! Spróbujesz pyszne skrzydełka pieczone w sosie Andaluzyjskim, Firecracker, Andaluzyjskim oraz Sticky Korean BBQ!

Wings Planet zamówicie z najlepszymi promocjami w aplikacji Uber Eats, Bolt Food, Glovo oraz Wolt! W bezpiecznej dostawie Rebel Tang dostarczy zamówienia w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy oraz Sopocie!

W Rebel Tang spróbujecie jeszcze:

  • Grube Pierogi - najbardziej znane pierogi świata oraz smaki i farsze niespotykane dotychczas nigdzie indziej.
  • Vito Calzone - Więcej niż pizza! Idealne ciasto, klasyczne składniki i prawdziwie włoska dusza.
  • ProKuraTura - w całości opierająca się na najlepszych trendach w przygotowaniu kurczaka. Oferuje klasyki oraz kurczakowe wariacje, dostępne wyłącznie w restauracji.
  • Wege Gang - czyli twój wege diler! Pyszne roślinne burgery, tortille i sałatki bez grama mięsa.

Rebel Tang to firma food-tech (food & technology), która tworzy wirtualne restauracje funkcjonujące tylko w formie dostaw do klienta. Koncepcja biznesowa jest oparta na dedykowanej platformie technologicznej, którą każdy restaurator może w prosty sposób wdrożyć we własnej kuchni. Dzięki temu właściciele restauracji mogą lepiej wykorzystywać posiadane zasoby, bez dodatkowych inwestycji.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!