transport żywności kurierem

Jaki piekarnik do zabudowy warto mieć w swojej kuchni?

piekarnik do zabudowy

Planując wykończenie kuchni, w końcu staje się przed pytaniem, jaki piekarnik do zabudowy wybrać? Najnowszy ranking piekarników do zabudowy może nieco ułatwić zadanie, pomagając dobrać wyposażenie odpowiednie pod względem funkcji, energooszczędności i wyglądu. Oto 4 najbardziej wyróżniające się obecnie na rynku modele piekarników do zabudowy.

Numer 1 w Twojej kuchni - nowy produkt marki Hisense

Sam szczyt rankingu zajmuje niepodzielnie model BSA66346PBGWIFI marki Hisense. Ten piekarnik do zabudowy zapewnia wiele przydatnych funkcji, m.in. możliwość przyrządzania potraw na kilku poziomach w tym samym czasie, opcję AirFry do smażenia i pieczenia bez użycia oleju, opcję pieczenia przy użyciu pary czy opcję automatycznego pieczenia danej potrawy. Postępy w przygotowywaniu dania możesz z piekarnikiem Hisense obserwować zarówno na interfejsie urządzenia, jak i dzięki połączeniu ze smartfonem lub tabletem. Z poziomu telefonu można też włączyć podgrzewanie czy wybrać odpowiadający nam program pieczenia. Pyrolityczne czyszczenie piekarnika ułatwia utrzymanie jego wnętrza w czystości, i to praktycznie bez wysiłku.

Drugi na podium - piekarnik do zabudowy Electrolux

Srebrny medal zdobył w naszym rankingu piekarników do zabudowy model LOE8H31Z marki Electrolux. Nie ma w nim co prawda możliwości sterowania za pomocą smartfona, ale posiada wiele przydatnych funkcji, wśród których wyróżnia się opcja Gotowanie Wspomagane. Sprzęt sam dostosowuje czas i program pracy do wybranej potrawy. Temperaturę jedzenia cały czas kontroluje Termosonda, dzięki której każde danie się uda. Sama komora o pojemności 72 litrów jest podzielona na 3 osobne poziomy, z możliwością czyszczenia parowego AquaClean. Para zmiękczy zaschnięty brud i tłuszcz, co pozwoli z łatwością go usunąć. Model ten nagrzewa się o 40% szybciej niż jego tradycyjny odpowiednik.

Trzecie miejsce dla piekarnika do zabudowy od Samsunga

Czytelnym, dotykowym wyświetlaczem i blokadą ekranu w trakcie pieczenia może się pochwalić model NV7B4345VAK U2 DUAL COOK FLEX marki Samsung. Wnętrze komory tego piekarnika pokryte jest emalią ceramiczną, która pozwala zachować maksymalną czystość. Wystarczy przetrzeć powierzchnie ścierką po nalaniu wody na dno piekarnika i jej odparowaniu, które zmiękczy pozostałości jedzenia. Pieczenie, grillowanie i odgrzewanie ułatwia aż 12 funkcji grzania. Ten piekarnik od marki Samsung wyposażony został także w płynny i cichy system zamykania się drzwiczek.

Piekarnik Boscha do przygotowywania zdrowych potraw

Zależy Ci na możliwości pieczenia codziennych potraw bez tłuszczu? Wybierz model HBG7242B1 marki Bosch, który zapewnia innowacje na miarę nowoczesnej kuchni. Nawet jeśli nie czujesz się jeszcze pewnie przy gotowaniu, wbudowany Asystent Dań automatycznie dobierze parametry pieczenia do danej potrawy. Ten piekarnik do zabudowy idealnie wpisuje się w nowe wyposażenie wnętrz, oparte na technologii smart. Urządzenie można zdalnie obsługiwać za pomocą aplikacji Home Connect, nie tylko zmieniając funkcje, ale też sprawdzając przepisy. Piekarnik nie posiada co prawda funkcji pieczenia parowego, ale nadrabia opcją beztłuszczowego pieczenia AirFry, termosondą, asystentem pieczenia i termoobiegiem 3D.

Który z piekarników do zabudowy sprawdzi się w Twojej kuchni?

To tylko 4 najciekawsze propozycje w rankingu. Każdy z wymienionych piekarników to propozycja dla innej osoby - stawiającej na zdrową żywność, na łatwość obsługi czy czyszczenia. Pełną listę piekarników do zabudowy znajdziesz na https://www.mediaexpert.pl/poradniki/agd-do-zabudowy/ranking-piekarnikow-do-zabudowy.

Artykuł sponsorowany

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!

Podobne artykuły