• Doradztwo gastronomiczne

  • Sprawdź nasze usługi w gastronomii

    Usługi prawne w gastronomii

Oryginalne fartuszki i zapaski gastronomiczne

Oryginalne fartuszki i zapaski gastronomiczne

Ubierz swoich pracowników gustownie i tak, by czuli się dobrze.

Odpowiednio ubrany personel restauracji powinien wyglądać profesjonalnie, schludnie oraz spójnie. Wybór właściwego stroju to bardzo istotna kwestia. Poza posiadaniem walorów estetycznych powinien on być również wygodny, by nie sprawiać żadnych problemów noszącym go osobom, by nie musiały się męczyć, ani też zdejmować to gdy tylko szef nie patrzy. Branża restauracyjna wymaga strojów o szczególnych właściwościach.

Cechy dobrej odzieży gastronomicznej

Osoby pracujące w kuchni i przy żywności wymagają odzieży oddychającej, która będzie minimalizować pocenie się przy wysokich temperaturach. Jednocześnie materiał z jakiego ubranie jest wykonane powinien być odporny na plamy i jednocześnie niezwykle trwały z uwagi na bardzo częste pranie. Odzież gastronomiczna musi być najwyższej jakości, jeśli nie chcesz nadmiernie często kupować kolejnych, nowych zestawów. 

Fartuchy gastronomiczne

Absolutnie niezbędne w każdej kuchni. Pełnią funkcję ochronną przed niepożądanymi zabrudzeniami. Ewentualna doszyta do nich kieszeń, pozwala na przechowywanie w niej podręcznych narzędzi, czy notatek. Kolejną funkcją, jaką może pełnić fartuch jest funkcja reklamowa. Umieszczając na nim logo swojej firmy, jej nazwę, może jakieś ciekawe hasło, czy motto, zyskujesz oryginalność, sprawiasz, że pracownicy będą wyglądać jednakowo i jednocześnie zapadać w pamięć klientom. Wybierz fartuchy gastronomiczne w dowolnym kolorze, z nadrukiem lub haftem. Spraw, że Twój lokal stanie się charakterystyczny i z klasą.

Bluzy kucharskie

Zadbaj o swoich kucharzy, spraw, by wyglądali z klasą. Zamów im oryginalne bluzy kucharskie ze znakiem firmowym. Oferujemy szeroki wybór fasonów, kolorów oraz różnorodny sposób nanoszenia logo. Pracujemy na najlepszych tkaninach, posiadających europejskie certyfikaty. Są trwałe, estetyczne i wysoce komfortowe. Wybieraj spośród bluz z długim i krótkim rękawem, dekoltem w serek, a stójką, zapięciem jedno lub dwurzędowym, zatrzaskami, a klipami.

Wybierz stroje dla personelu tak, by klienci widzieli, że dbasz o niego oraz o każdy szczegół w swoim lokalu.

 

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!