Jakiej firmy ręczniki do hotelu wybrać?

Jakiej firmy ręczniki do hotelu wybrać

Produkty wyposażenia pokoju hotelowego udostępniane gościom to ważny aspekt w kreowaniu wizerunku. Ręczniki to artykuł, z którymi gość hotelu styka się tuż po zakwaterowaniu. Ich jakość i wygląd rzutują na pierwsze wrażenie z odwiedzanego miejsca noclegowego. Jakiej firmy ręczniki do hotelu wybrać, by owo wrażenie było jak najlepsze?

Wizerunek marki tkwi w detalach

Dbanie o komfort gości hotelowych jest równie istotne, jak troska o wizerunek marki. Wybierając ręczniki hotelowe wysoko gatunkowe, nie trzeba się martwić o jedno i drugie. Wiele obiektów hotelowych nadal pozbawionych jest spójnej koncepcji wizerunkowej, a do stworzenia takowej wystarczy dbałość o detale. Ręczniki przygotowane dla gościa hotelowego wpływają na prestiż i nie ma co do tego wątpliwości. To jeden z czynników, który składa się na ogólne wrażenie po pobycie w hotelu. Duże i mniejsze konsorcja hotelowe powinny pamiętać nie tylko o właściwym poziomie czynności porządkowych, ale także o produktach kreujących opinie. Czysty ręcznik wysokiej jakości pozostawi przyjemne skojarzenia, zatem rzutuje na ogólnie pozytywny osąd. W przypadku gościa wymagającego nie będzie miał żadnego wpływu ocenę hotelu. Goście mają coraz większe wymagania, zwłaszcza kiedy za pobyt przychodzi im płacić nieco więcej.

Logo na ręczniku hotelowym - subtelne podkreślenia marki

„Biały ręcznik hotelowy nie musi być nudny. Może się wyróżniać, a do tego celu najlepiej pokusić się o firmowy znak obiektu hotelowego. Ologowane tekstylia stają się powoli standardem. Tłoczenie nazwy hotelu utrwala ją w świadomości gości.” - przekonuje Adrianna Wypych z Polskiej Grupy Tekstylnej. Ręczniki to element asortymentu, który powinien wpływać na poczucie luksusu. Oznaczenie ręcznika znakiem rozpoznawczym marki czyni go nośnikiem reklamowym. Taki subtelny przekaz jest istotny i na pewno nie umknie uwadze gości hotelowych. 

Ręcznik w hotelu na łóżku

Firma wyspecjalizowana w produkcji ręczników hotelowych

Od ręczników hotelowych należy oczekiwać wysokiej jakości, gdyż o wiele bardziej są one narażone na intensywne użytkowanie niż ręczniki domowe. Dla gościa hotelowego liczy się świeżość, miękkość i odpowiednia chłonność, by nawet często użyty, zdążył wyschnąć przed ponownym wykorzystaniem. Dla zarządzających hotelem ważna jest trwałość produktu z uwagi na ekonomię. Z tego powodu ręczniki do hotelu powinny wyróżniać się wysoką gramaturą materiału, co zapewni z jednej strony przyjemną miękkość, a z drugiej odporność na codzienne czyszczenie w wysokich temperaturach. Wyrób powinien być zabezpieczony podwójnym ściegiem, aby wytrzymać wielokrotne prania w pralniach przemysłowych. Warto zatem wybrać produkty oferowane przez firmy specjalizujące się w artykułach przeznaczonych dla obiektów sektora HoReCa. Jedną z wiodących firm zajmujących się produkcją profesjonalnych tekstyliów hotelowych jest Polska Grupa Tekstylna. Wybór ręczników hotelowych tego producenta to gwarancja sukcesu. Potrzeby odbiorców są różne, dlatego w ofercie znajdują się zarówno białe ręczniki, jak i kolorowe. Towary są poddawane testom, aby zagwarantować ponadprzeciętną ilość cyklów pralniczych. Oferta obejmuje trzy warianty economy, regular oraz high, aby mogły z niej skorzystać różnorodne obiekty hotelowe, zarówno te ceniące najwyższą jakość, jak i te, które w zarządzaniu muszą kierować się głównie ekonomią.

Jednorodne tekstylia łazienkowe w hotelu

Zamawiając ręczniki do hotelu, warto rozważyć zamówienie obejmujące kompleksowe wyposażenie łazienki w tekstylia. Dopasowanie ręczników do dywaników czy szlafroków dla gości to klucz do budowania spójnego wizerunku. W ofercie firmy oferującej ręczniki dla branży hotelowej powinnny znajdować się:

  • duże ręczniki kąpielowe,
  • ręczniki średniej wielkości,
  • ręczniki do rąk. 

Komplet ręczników pachnących świeżością oczekujący w pokoju na gościa zmęczonego podróżą to gwarancja na pozytywne pierwsze wrażenie o obiekcie. 

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!