• Doradztwo gastronomiczne

  • Sprawdź nasze usługi w gastronomii

    Usługi prawne w gastronomii

Hurtownia chemiczna – co nam oferuje?

Hurtownia chemiczna – co nam oferuje

W ostatnich latach coraz więcej uwagi zwracamy na to, by dbać o higienę. Dotyczy to zarówno czystości w domu jak i na miejscu pracy. W pierwszym przypadku najwięcej zależy od nas samych. Natomiast w drugim pracodawca i pracownik powinni ze sobą harmonijnie współpracować. I wszyscy na tym skorzystają. Kiedy wokół jest porządek, swoje obowiązki wykonuje się z większą satysfakcją i skutecznością.

Szerokie zastosowanie środków czystości

Gdzie potrzebne są profesjonalne środki czystości? Łatwiej by było odpowiedzieć, gdzie ich nie potrzebujemy. Zasadniczo w domach prywatnych, mieszkaniach wystarczą nam popularne produkty, dostępne nawet w mniejszych sklepach. Natomiast w większych obiektach niezastąpione są bardziej zaawansowane rozwiązania.

W jakich obiektach ich używamy?

Dotyczy to budynków administracji publicznej, wszelkich placówek oświaty, zwłaszcza szkół; nie zapominajmy też o przemyśle, sektorze budowlanym czy nawet obiektach sakralnych.

Kwestia zachowania czystości jest, rzecz jasna, najbardziej paląca w gmachach służby zdrowia. Tutaj nawet drobne z pozoru zanieczyszczenie urasta do poważnego problemu – nieraz zagrażającego ludzkiemu zdrowiu i życiu!

Co nimi czyścimy?

W każdym z wymienionych obiektów potrzeba wielu produktów z zakresu chemii profesjonalnej, by zadbać o czystość ich poszczególnych elementów. I tak dobierzemy specjalistyczne środki czystości, by zetrzeć brud z podłogi zależnie od rodzaju powierzchni. Niektóre produkty są wysoce uniwersalne. Zatem z ich pomocą wyczyścimy panele, parkiet czy nawet beton. Zaś osobny asortyment sprawdzi się, gdy zechcemy zabezpieczyć posadzkę.

Świetnie się tu sprawdza dyspersja polimerowa. Podłoga nie tylko zacznie się lepiej prezentować, ciesząc nasze oko, ale łatwiej ją będzie konserwować. – A wraz z lepszym utrzymaniem higieny na miejscu pracy – rośnie bezpieczeństwo pracowników i odwiedzających (np. delegacji).

Ręczniki papierowe i maszyny czyszczące

W dużych przedsiębiorstwach oraz lokalach gastronomicznych dużą wagę powinno się przykładać do tego, by zatrudnieni mieli czyste dłonie. Nie tylko w rozumieniu metaforycznym! Jednak samo mycie rąk, to jeszcze za mało. Żeby zredukować liczebność bakterii i wirusów do minimum, trzeba dłonie porządnie wysuszyć.

W wymienionych miejscach oraz obiektach użyteczności publicznych w grę wchodzą suszarki lub ręczniki papierowe. Co wykazały fachowe badania – zarówno kobiety jak i mężczyźni zdecydowanie preferują drugą z metod. Przy jej wyborze nie można zapomnieć o dopasowaniu odpowiedniego systemu ręczników papierowych.

Do mycia podłóg – zwłaszcza na większych przestrzeniach – idealnie nadają się maszyny czyszczące. Obsługiwanie ich jest komfortowym zajęciem. A efekt dobrze wykonanej pracy utrzymuje się dłużej, niż gdybyśmy podeszli do tego w tradycyjny, mocno już przestarzały sposób.

Hurtownia chemiczna – transakcje online

Właściwie nie sposób już wyobrazić sobie, aby w zakładzie pracy zabrakło środków niezbędnych do tego, aby utrzymać na miejscu pracy najwyższe standardy higieny. Dlatego też inwestor pilnie zapoznaje się z propozycjami hurtowni chemicznych. Obecnie, co ciekawe, nie musimy jechać bezpośrednio w miejsce, gdzie przechowywane są interesujące nas produkty.

W XXI wieku, w dobie internetu i cyfryzacji, zrobimy to nie schodząc z wygodnego fotelu. Na witrynie internetowej hurtowni zobaczymy produkty oraz ich opisy. A następnie jednym, może dwoma kliknięciami dokonamy transakcji.

Zrobiliśmy już wszystko, czego się od nas wymagało. Teraz pozostaje nam czekać na dostawę.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!