• Doradztwo gastronomiczne

  • Sprawdź nasze usługi w gastronomii

    Usługi prawne w gastronomii

Druk etykiet kolorowych: w drukarni, czy we własnym zakresie.

Druk etykiet kolorowych dla gastronomii

Postęp technologiczny w zakresie wydruku nisko nakładowych etykiet kolorowych w warunkach biurowych powoduje, że wielu Klientów staje przed wyborem: zlecać wydruk etykiet do drukarni zewnętrznych, czy zaopatrzyć się w sprzęt do wydruków samodzielnych.

Drukarki etykiet kolorowych- nowoczesna technologia za rozsądne pieniądze

Drukarki etykiet Kiaro to najbardziej uniwersalne urządzenia na rynku. Umożliwiają przeniesienie wydruku etykiet do firmy, uniezależniając się od zewnętrznych producentów. Drukarki etykiet tego typu oferują możliwość wydruku w formacie CMYK, ale również CMYK+White. Drukarki tego typu umożliwiają wydruk nawet do 10.000 etykiet na godzinę, jednak z racji dość wysokich kosztów materiału (papieru samoprzylepnego lub folii samoprzylepnej) druk tak wysokich ilości etykiet samoprzylepnych staje się nieopłacalny.

Druk etykiet na drukarkach etykiet kolorowych wspierany jest z systemów do projektowania etykiet i kodów kreskowych np. Codesoft. Drukarki te działają w oparciu o sterowniki Windows, co zapewnia możliwość wspierania systemów zdalnej kontroli nad drukiem.

Profesjonalna drukarnia etykiet- gwarancja najwyższej jakości wydruków

W przypadku braku konieczności dostępu do nowych etykiet w trybie błyskawicznym, jeśli możliwa jest oczekiwanie na dostawę etykiet do 5 dni, jeśli ilości etykiet, które drukujecie są duże to najlepszą drogą jest nawiązanie współpracy z profesjonalnym producentem etykiet samoprzylepnych. Współpraca z drukarnią otwiera drogę do skorzystania z ogromnej ilości wykrojników, które pozostają w posiadaniu drukarni, a skorzystanie z nich jest najczęściej bezpłatne. Pracownicy producenta etykiet samoprzylepnych pomogą również dobrać idealny do danych zastosowań materiał oraz dostarczą bezpłatną próbkę Twojej etykiety samoprzylepnej. Drukarnia etykiet dzięki zastosowaniu profesjonalnych maszyn drukarskich będzie także w stanie wydrukować Twój projekt taniej niż przy wykorzystaniu drukarek etykiet kolorowych.

HIT-Kody Kreskowe (HKK- Print) Twój producent etykiet samoprzylepnych

Poznańska drukarnia etykiet HIT-Kody Kreskowe (działające pod szyldem HKK-Print) to znany i ceniony producent etykiet samoprzylepnych. Firma dysponuje maszynami drukującymi etykiety w technologii fleksograficznej, cyfrowej oraz posiada dział druku wielkoformatowego (plotery drukujące UV oraz stół do cięcia materiałów płaskich i rolowych). Firma działa według zasady każde zlecenie jest dla nas ważne, realizując szybkie dostawy zarówno mniejszych ilości etykiet, jak i dużych partii, przekraczających ponad milionowe nakłady.

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!