dpdpickup

Zarządzanie audytem w cateringu dietetycznym i restauracji

Zarządzanie audytem restauracji

W przypadku audytów właściciele cateringów dietetycznych i restauracji często muszą radzić sobie z niepewnością informacji zwrotnej z powodu braku zapewnienia zgodności. W takich przypadkach przychodzi z pomocą GastoWiedza z usługą audytu dla restauracji i cateringów dietetycznych.

Dzięki naszym audytom możesz teraz stale monitorować zgodność we wszystkich sekcjach restauracji, cateringu dietetycznego i porównywać wyniki z poprzednimi danymi w celu analizy trendów i identyfikacji potencjalnych zagrożeń. Możesz zlecić nam opracowanie niestandardowych formularzy audytów do kontroli doraźnych lub zaplanowanych audytów według poszczególnych działów lub sekcji.

Samo przeprowadzanie audytów niewiele by pomogło. Nasze rozwiązanie pozwala na przypisanie planów działań do każdego audytu, tak aby przypadek niezgodny mógł być zgodny z wymogami poprzez odpowiednie wdrożone działania naprawcze. W końcu chodzi o to, aby firma działała sprawnie, przestrzegając wytycznych dotyczących marki, bezpieczeństwa żywności i HACCP.

Nasze doświadczenie w prowadzeniu wielu cateringów dietetycznych, restauracji i zaawansowane raportowanie pozwala właścicielom firm uzyskać szczegółowe informacje o zgodności w danych działach (magazynowanie, produkcja, pakowalnia, ekspedycja) w różnych okresach czasu, aby zrozumieć, które działy utrzymują oczekiwane standardy. Dzięki tym informacjom możesz teraz skupić swoją energię na obszarach, które wymagają ustalenia priorytetów.

  • Zleć nam opracowanie list kontrolnych i formularzy dla wymaganych audytów.
  • Zleć nam zaplanowanie i przeprowadzenie audytów w Twoim zakładzie, cateringu, restauracji
  • Przeglądaj szczegółowe raporty, aby uzyskać dogłębną analizę i wgląd w każdy dział Twojego biznesu.
  • Wdrażaj sugerowane przez nas działania naprawcze.
  • Stwórz z nami dział jakości w Twoim cateringu lub restauracji i ciesz się z poprawnie funkcjonującego biznesu gastronomicznego.

Skontaktuj się z nami, a my doradzimy bądź od razu umówimy się na profesjonalny audyt, po którym otrzymasz plan naprawy twojego biznesu gastronomicznego

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!

E-mail:

biuro@gastrowiedza.pl

Tel. Biuro

+48 664 578 090

 

Portal gastronomiczny GastroWiedza.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Słowa kluczowe
audyt wstępny zarządzanie HACCP rozwój jakości w gastronomii catering