dpdpickup

SZEFA KUCHNI

Zatrudnimy Szefa Kuchni z doświadczeniem głównie kuchni polskie, mile widziane również doświadczenie w innych kuchniach. Znajomość aktualnych trendów kulinarnych w gastronomii. Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej, jak i całego zespołu kuchni.

Główne zadania Szefa Kuchni:
- zarządzanie zespołem, kontrola pracy itp.
- przygotowywanie potraw, receptur, pilnowanie food costu, nadzór nad standardami i jakością wydawanych dań,
- przestrzeganie zasad HACCP oraz dobrych praktyk, prowadzenie bieżącej dokumentacji w tym zakresie,
- zamawianie towaru, negocjacje cen z kontrahentami, kontrola jakości,
- wdrażanie nowych trendów kulinarnych.

Wymagane:
- wykształcenie min. średnie, min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni,
- znajomość technik kulinarnych i przepisów HACCAP,
- komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy i egzekwowania wyznaczonych zadań,
- dobrej organizacji pracy oraz wysokiej kultury osobistej,

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte o doświadczenie i wyniki w pracy,
- stabilność zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin,
- możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego,
- możliwość tworzenia własnych dań adekwatnych do stylu lokalu i potrzeb gości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.
na adres: edsolution2000@gmail.com
ew. bezpośredni kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie oraz dzień próbny - tel. 537 127 068

Spodobał Ci się nasz wpis? Podziel się nim ze znajomymi!