Tu jesteś:

Hurtownia gastronomiczna|Sklep gastronomczny - Active Company

1
ul.
Jeździecka
1
05-079
Okuniew
woj.
mazowieckie

Pakiet:

 

Obszar działalności:

Cała Polska

Telefon:

+48 22 769 90 07

Opis działalności:

 

Szanowni Państwo

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej .
Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku i dzięki ciągłemu zaangażowaniu w utrzymywanie jak najlepszych kontaktów z naszymi Klientami oraz przykładaniu szczególnej uwagi do świadczonego przez naszą firmę serwisu (na każdym etapie kontaktu z Klientem), możemy się szczycić ciągłym wzrostem sprzedaży.
Jesteśmy jedną z czołowych firm na rynku sprzedaży profesjonalnego wyposażenia gastronomii. Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów to gwarancja fachowej pomocy w doborze urządzeń i drobnego sprzętu. Zapewniamy generalną obsługę - od projektu technologicznego do zainstalowania sprzętu i przeszkolenia obsługi (pomożemy wdrożyć Państwa projekt w życie poprzez załatwienie wszystkich niezbędnych zezwoleń, uzgodnień czy odbiorów ( wentylacja, straż, sanepid itd…). Dzięki stałej współpracy z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami umożliwiamy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń niezbędnych w każdej profesjonalnej kuchni. 
Nasi Klienci to głównie odbiorcy instytucjonalni stanowiący największy udział w działalności naszej firmy. Wiodącą gałęzią naszych działań jest sektor HoReCa ( hotele , restauracje , catering ), który staramy się obsługiwać kompleksowo , stąd też bardzo dużo uwagi poświęcamy na dobór partnerów handlowych , skupiając się przede wszystkim na doskonałej jakości produktu ( 100 % powtarzalności ), terminowości dostaw oraz fachowości personelu. 
Z dumą prezentujemy oraz wprowadzamy na Polski rynek produkty takich firm jak: ZIEHER GERMANY, APS-GERMANY, Helios, Fuchs, Karlowsky,. Niewątpliwie największym krajowym partnerem naszej firmy jest Polski oddział koncernu HENDI z siedzibą w Poznaniu z którym jesteśmy związani współpracą handlową od początku jej działalności. Współpracujemy również z takimi firmami jak: Kromet, Lozamet, Krosno-Metal, Dora Metal, Komat, Winterhalter, Stalgast, Rational, Ma-Ga, Porkka, Liebherr oraz wieloma innymi znanymi markam.

Dziękując wszystkim naszym dotychczasowym partnerom tworzącym wspólny sukces, zwracamy się z ogromną prośbą o wszelkie sugestie i uwagi mogące uczynić naszą firmę jeszcze bardziej rzetelną i godną zaufania .

Zapraszamy do współpracy 
Zespół Active Company

.